ESN ISM

Tarptautinės Erasmus Student Network organizacijos dalis, įsikūrusi ISM universitete – tai studentai, kurių veikla glaudžiausiai susijusi su bendramoksliais, atvykusiais iš užsienio.

ESN ISM nariai ne tik organizuoja įvairius renginius mainų studentams kiekvieno semestro metu; čia taip pat dirbama su socialine medija, žmogiškaisiais ištekliais ir renginių organizacija; visuomet džiaugiamės turėdami ir fotografą. ESN taip pat vykdo įvairius projektus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu, susijusius su mainų kokybės gerinimu, savanoriška veikla, sportu bei individualiu tobulėjimu. Mūsų klubas yra tik maža 40000 savanorių organizacijos dalis, turinti savo savivaldą, kuri taip pat suteikia galimybes atstovauti save nacionaliniame ir tarptautiniame lygmenyje.

Na o tiems, kuriems norisi paprasčiausiai turėti draugą iš užsienio, ESN ISM siūlo ‘Buddy Program‘ – tai ne tik puiki proga užmegzti tarptautinius ryšius bei pažinti užsienio kultūras, bet ir užsidirbti papildomą 0,5 balo prie vidurkio aplikuojantiems į mainus.