„Reitingai“ ir vėl patvirtino – verslo ir vadybos studijos geriausios ISM
2020-12-08

Žurnalo „Reitingai“ sudarytojai pristatė kasmetinius Lietuvos aukštųjų mokyklų reitingus bei apžvelgė, kuriose kryptyse joms studentus sekasi ruošti geriausiai.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas geriausiai įvertintas net trijose bakalauro studijų kryptyse. Žurnalo „Reitingai“ sudarytojai paskelbė, kad ISM universitetas geriausiai Lietuvoje ruošia vadybos, ekonomikos ir verslo profesionalus. Šiose studijų kryptyse ISM universitetas išlaiko stiprias pozicijas ir aukščiausiai reitinguojamas jau ne vienerius metus iš eilės.

Aukščiausia studijų kokybė

ISM universitetas aukščiausias vietas užėmė dėl itin aukštos studijų kokybės – Studijos kokybės vertinimo centras verslo, vadybos, finansų ir ekonomikos studijų programas įvertino geriausiai.

Tarptautines aukštos kokybės studijas vertina ir patys abiturientai – studijas ISM renkasi puikiai egzaminus išlaikę dvyliktokai. Žurnalo „Reitingai“ duomenimis,  studijuoti verslo, ekonomikos, finansų ir vadybos studijų kryptyse, pasirinko geriausi Lietuvos abiturientai. Stojančiųjų į šias programas vidurkis buvo aukščiausias.

ISM universitetą puikiai vertina ir darbdaviai – žurnale „Reitingai“ ISM universitetas verslo ir vadybos kryptyse tapo geriausiu pagal darbdavių atsiliepimus apie universiteto absolventus.

Puikiai vertinamos magistrantūros studijos

Žurnalo „Reitingai“ sudarytojai taip pat vertino ir aukštųjų mokyklų vykdomas magistrantūros studijų programas. Čia ISM taip pat sulaukė pripažinimo – paskelbta, jog geriausiai vadybos profesionalus Lietuvoje ruošiančios magistrantūros studijos – ISM universitete.

Studijos tiems, kas nori svajonių karjeros

Kokybiškas studijas ISM universitete patvirtina ir karjeros centro atlikta analizė. Duomenys rodo, kad net 98 proc. absolventų įsidarbina pagal specialybę, kas trečias turi savo verslą,  ISM absolventų atlyginimas metai po mokslų baigimo – 20 procentų didesnis nei valstybinių universitetų alumnų (STRATA duomenys, ekonomikos, finansų, verslo ir vadybos krypčių studijos, 2017 m.), 99 procentai absolventų ISM universitetą rekomenduotų savo draugams ar šeimos nariams.

ISM universitetas yra puikus pasirinkimas ieškantiems tarptautinės patirties, mat net 42 proc. dėstytojų iš užsienio (tokių šalių, kaip Kanada, Argentina, JAV ir t.t.), kurie baigė prestižinius pasaulio universitetus (kaip Oksfordas, Harvardas, NYU ir t.t.). Tarptautinė patirtis taip pat kuriama bendradarbiaujant su daugiau nei 100 universitetų mainų partnerių visame pasaulyje, iš kurių kas trečias turi prestižines verslo mokyklų akreditacijas.

Sudarant universitetų reitingus žurnale „Reitingai“, buvo atsižvelgta į tokius kriterijus, kaip darbdavių nuomonė apie alumnus, priimtų studijuoti studentų balo vidurkis, geriausių abiturientų skaičius, Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) vertinimai ir t.t.