Projektai / konkursai

Paskelbta: 2020.07.09
Siųsti CV iki:

Vasara – atostogų ir poilsio metas daugeliui studentų, tačiau apie sėkmingą karjerą svajojantieji šiuo laikotarpiu siekia įgyti patirties ir gilina žinias. Šiuos studentus rugpjūčio 3 d. kviečiame į nemokamą Persona Cognita ir sėkmingos karjeros platformos idialogue (https://www.idialogue.lt/) organizuojamą nuotolinį seminarą Asmeninis prekės ženklas sėkmingai karjeros pradžiai, kurio metu studentai galės sužinoti, kaip pasitelkti savo asmeninius prekių ženklus siekiant karjeros tikslų.

 

Nuotolinio seminaro metu savo srities žinovai pateiks atsakymus į šiuos klausimus:

 • Kodėl jau dabar verta vystyti asmeninį prekės ženklą?
 • Kokie yra asmeninio prekės ženklo vystymui taikomi principai?
 • Kaip susikurti profesionaliai atrodančius profilius soc. tinkluose (ypač LinkedIn)?
 • Kaip, koks ir kada skelbiamas turinys socialiniuose tinkluose (ypač LinkedIn) neša didžiausią vertę profesiniame kontekste?
 • Kaip atkreipti potencialių darbdavių dėmesį?
 • Kokia yra mentorystės reikšmė karjeros pradžioje?

Siekdami užtikrinti, kad renginio metu dalyviai gautų aktualias žinias, prašome sudalyvauti mūsų apklausoje 

Daugiau informacijos apie renginį

Paskelbta: 2020.07.02
Siųsti CV iki:

Užsienio reikalų ministerija bendradarbiaudama su Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga skelbia konkursą „Geriausi magistro darbai Europos Sąjungos tematika“. Konkurso tikslas – skatinti studentus domėtis ir gilinti kompetenciją Europos Sąjungos (ES) tematika. Konkurso nugalėtojams bus skiriami piniginiai prizai.

Konkursu siekiama puoselėti valstybės, aukštojo mokslo institucijų ir nevyriausybinio sektoriaus bendradarbiavimą, populiarinant mokslinius tyrimus ES tematika ir motyvuojant studentus specializuotis ES klausimais.

 

Dalyvavimo konkurse reikalavimai ir tvarka

Konkurse kviečiami dalyvauti asmenys, kurie 2019-2020 akademiniais metais buvo Lietuvos Respublikos aukštojo mokslo institucijų antrosios pakopos studijų studentai ir apgynė ne mažiau kaip „labai gerai“ įvertintą bet kurios srities socialinių arba humanitarinių mokslų krypties magistro darbą ES tematika.            

Asmenys, pageidaujantys dalyvauti konkurse, elektroniniu paštu iki  2020 m. rugsėjo 6 d. (imtinai) turi pateikti:

 1. Užpildytą konkurso paraišką.
 2. Magistro darbą (.pdf formatu).
 3. Magistro darbo santrauką iki 3 lapų (.pdf formatu), kurioje turi būti aprašytas darbo objektas, tikslas ir/arba problema, uždaviniai, gauti rezultatai, siūlomi sprendimai, tolesnės analizės galimybės, praktinės darbo pritaikymo galimybės.
 4. Magistro darbo recenziją, pasirašytą recenzento (skanuotą .jpg arba .pdf formatu).
 5. Konkurso dalyvio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją (skenuotą .jpg arba .pdf formatu).
 6. Antrosios pakopos studijų baigimą patvirtinančio diplomo, pagrindžiančio konkurso dalyvio įgytą aukštąjį universitetinį išsilavinimą, kopiją (skenuotą .jpg arba .pdf formatu).

 

Konkurso paraišką su priedais gali pateikti tik pats magistro darbo autorius. Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai ir konkurso komisijos nariai konkurse dalyvauti negali.

Darbų vertinimas ir apdovanojimas

Konkursui pateiktus formalius reikalavimus atitikusius magistro darbus vertins Užsienio reikalų ministerijos kanclerio potvarkiu sudaryta ekspertų komisija, susidedanti iš ministerijos ir konkurso koordinatoriaus pasiūlytų viešojo ir nevyriausybinio sektorių, verslo ir aukštojo mokslo institucijų atstovų.

Piniginiai prizai skiriami vertinimo komisijos konsensusu geriausiais pripažintų magistrų darbų autoriams ir paskirstomi taip:

  1. I vieta – 1000 eurų.
  2. II vieta – 800 eurų.
  3. III vieta – 400 eurų.
  4. I skatinamasis piniginis prizas (pagal pasirinktą komisijos kriterijų) – 200 eurų.
  5. II skatinamasis piniginis prizas (pagal pasirinktą komisijos kriterijų) – 200 eurų.

Piniginiai prizai nurodyti atskaičius mokesčius valstybei (GPM – 15%). Juos sumoka ministerija.

 

Daugiau informacijos apie konkursą, konkurso nuostatus ir darbų pateikimo sąlygas rasite “Mano Europa” svetainėje.