Meniu

Verslo procesų valdymas

Verslo procesų valdymas – sisteminis vadybos metodas, leidžiantis realizuoti organizacijos strateginius tikslus ir kurti vertę klientams bei didinti konkurencinį pranašumą. Procesinis požiūris yra vienas iš efektyviausių būdų siekiant pakeisti chaotiškus, istoriškai susiklosčiusius procesus. Didesnis našumas, augantys pardavimai, patenkinti darbuotojai ir klientai – įprasti procesų tobulinimo rezultatai. Vadovams tai galimybė pasižiūrėti į savo organizaciją iš šalies, peržiūrėti vadovo vaidmenį, rasti atsakymus, kaip į procesų tobulinimą įtraukti žmones ir pritaikyti procesus robotams. Jie į įmonę parsineša žinių, turi galimybę jas praktiškai pritaikyti ir pasiekti išliekantį gerą rezultatą, nes valdant verslo procesus persipina žmonės, sistemos, technologijos ir vadovų kuriama aplinka. Augant konkurencijai, išlieka tik efektyviausiai dirbančios bendrovės, todėl verslo procesų valdymas sparčiai populiarėja ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje.

Modulio temos

Verslo procesų valdymo modulio programa kuria tvirtus verslo procesų valdymo pagrindus, paremtus pagrindinėmis metodologijomis ir įrankiais (Total Quality Management, Six Sigma, BPTrends, Lean, automatizavimas, klientinis požiūris ir inovacijos), bei suteikia aiškumo, kaip kurti procesinę organizaciją ir įgalinti vadovus ją palaikyti ir vystyti. Modulio dalyviai ne tik supažindinami su populiariausiais procesų valdymo metodais, bet ir gilinasi į verslo procesų tarpusavio sąsajas, integraciją su įmonės strategija ir rodikliais, o taip pat turi galimybę pamatyti kaip aptarti metodai taikomi ir patys juos išbandyti patyriminių vizitų į įmones metu bei rengdami savo tiriamąjį darbą. Programoje išlaikomas balansas tarp teorijos ir praktikos, naujausių mokslinių tyrimų ir konkrečių įmonių atvejų bei patirčių nagrinėjimo.

Modulio vadovė

Vilma Nasteckienė, UAB IMPROVEMENT partnerė ir holistinės vadybos trenerė, geba perprasti kompleksinės organizacijos vadybos ir veiklos procesus, įžvelgti pačios įmonės susikurtas rizikas būsimam pokyčiui. Sertifikuota ICC koučerė, dirbanti su vadovais ir komandomis. Po keliolika metų trukusios karjeros tarptautinėje finansinių paslaugų įmonėje, nuo 2011 metų  padeda klientams tvariai kurti holistinės Lean vadybos kultūrą paslaugų ir gamybos įmonėse su IMPROVEMENT komanda.

Turi moksliniais tyrimais, stebėjimais ir ilgamete praktika patvirtintus atsakymus, kaip veiksmingai integruoti rizikos valdymą į strateginio planavimo ir kasdienio valdymo procesus ir savo įžvalgomis dalijasi mentorystės sesijų metu rizikosmenas.lt.

Modulio vadovė vadybos magistro laipsnį įgijo Vytauto Didžiojo universitete, studijavo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Weber State universitete ir Norvegijoje, BI Norwegian Business School. Šiuo metu savo profesines žinias gilina ISM vadybos ir ekonomikos universitete, socialinių mokslų srities vadybos krypties doktorantūros studijose. Tyrimų sritis – formalios ir neformalios rizikos valdymo praktikos paslaugų įmonėse.

Studentės atsiliepimas:

 

“Man mokymosi esmė - tai galimybė žinias pritaikyti kasdienėje veikloje. „Verslo procesų valdymas“  modulį  rinkausi keldama sau labai konkretų tikslą -  įdiegti procesinį valdymą ir požiūrį Lietuvos policijoje. Įgytos žinios bei įgūdžiai padėjo  sukurti pilotinį projektą, kurio pagrindu procesinis valdymas šiandien sparčiai plečiamas visos policijos sistemos mastu, o nuolatinis tobulėjimas iš esmės keičia darbuotojų mąstymą bei darbo metodus.”

Audronė Sviklaitė

Organizacijos vystymo ir planavimo valdybos viršininkė

 Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

 

Modulio tvarkaraštį ir platesnę informaciją rasite ČIA>>