Priėmimas į Vadovų MBA studijas jau prasidėjo!
2020-01-12

ISM universitete prasidėjo priėmimas į aukščiausio lygio vadovams skirtas EMBA studijas.

Intensyvi vienerių metų magistrantūros studijų programa sukurta bendradarbiaujant su akademinio bei verslo pasaulio atstovais, todėl programos turinys ir struktūra patenkins aukščiausius reikalavimus keliančio ir pažangos siekiančio lyderio poreikius.

Studijos sudarytos atsižvelgiant į vykstančią skaitmeninę transformaciją ir reikalingų įgūdžių bei kompetencijų ugdymą. Paskaitose naujausius tyrimus, dabarties tendencijas pristato ir ateities iššūkiams aukščiausiojo lygio vadovams pasiruošti padeda akademikai iš pažangiausių verslo mokyklų užsienyje bei vidiniai ISM universiteto lektoriai. 

Kertinės studijų programos ašys – strategija, lyderystė, skaitmenizacija, pokyčių ir inovacijų valdymas bei konsultacinis projektas Johanesburege ir Keiptaune (Pietų Afrikos Respublikoje), kuris vykdomas vietoje baigiamojo magistro darbo. Studijos trunka 12 mėnesių, programa parengta taip, kad mokslus būtų patogu derinti su kitais įsipareigojimais. 

Paskaitoms skiriamos 43 dienos, pasiruošimui konsultaciniam projektui Pietų Afrikos Respublikoje – mėnuo, o realiam pokyčio inicijavimui realiose kompanijose Keiptaune skiriama savaitė laiko. 

Pagrindinis šio išvažiuojamojo konsultacinio projekto tikslas – ugdyti vadovų konsultacinius gebėjimus, sudarant jiems galimybes praktiškai taikyti studijų metu įgytas teorines ir praktines žinias, nagrinėjant tikrų organizacijų problemas ir ieškant galimų jų sprendimo būdų nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Studijos pažangiausiems lyderiams

„Verslo aplinka itin dinamiška ir kupina nuolatinių pokyčių. Pažangiausi lyderiai transformacijos periodą turėtų išnaudoti savo organizacinės bei asmeninės sėkmės istorijos konstravimui. Šiuos pokyčius valdyti, o skaitmenizaciją išnaudoti savo aplinkos tobulinimui bei veiklos efektyvinimui tikram lyderiui padės pirmoji Lietuvoje visiškai akredituota Vadovų MBA studijų programa. Studijose savo patirtimi paskaitų ir užsiėmimų metu dalijasi pripažinti akademikai iš pirmaujančių užsienio verslo mokyklų, gaunamas stiprus teorinis ir praktinis pagrindas, atliekamų užduočių metu randami organizacijai tinkami sprendimai bei jų įgyvendinimo metodai. Tačiau svarbiausia, kad studijose susitinka skirtingų sektorių lyderiai, kurie dalijasi patirtimi, patarimais, įžvalgomis, dabarties iššūkiais ir ateities užmojais.”Dr. Audronė Nakrošienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų MBA programos direktorė

Priėmimo sąlygos:

• Bakalauro laipsnis;

• Mažiausiai  5-ių metų vadovaujamo darbo patirtis;

• Geros rašytinės ir šnekamosios anglų kalbos žinios;

• Stipri motyvacija (motyvacinis laiškas ir asmeninis pokalbis);

• 1 Rekomendacinis laiškas.

 Priėmimo eiga:

• Pildoma forma https://my.ism.lt;

• Reikalingi dokumentai įkeliami į sistemą;

• Dalyvaujama asmeniniame pokalbyje. Pokalbio data ir laikas derinami individualiai su kandidatais.

Studijų pradžia – 2020 m. lapkričio 5d.

Daugiau informacijos: , +37061301131.