Planuojantiems savo karjerą jau dabar padės ISM Karjeros centro ekspertai
2020-06-15

ISM studentai skatinami pradėti planuoti savo karjerą jau universitete, kad baigę studijas galėtų sėkmingai panaudoti užmegztus ryšius su bendrovėmis ir profesiniu pasauliu.

Profesiniais klausimais konsultuoja universitete įsteigto Karjeros centro padalinio ekspertai. Jie studentams pataria praktikos ar darbo klausimais, pasiūlo ir kartu aptaria galimas paieškos alternatyvas ir strategijas, padeda parengti profesionalų CV bei parašyti pirmuosius motyvacinius laiškus. Kasmet šio padalinio profesionalai rengia Karjeros savaitę, kurioje studentai gali prisistatyti verslo  bendrovėms, užmegzti naudingų kontaktų, surasti potencialių praktikos ir darbo vietų. 

Karjeros kelią besirenkantiems studentams padėti gali ir mentorystės programa, kurioje besimokantieji  sužino apie naujas galimybes, mezga naudingas pažintis, konsultuojasi karjeros klausimais iš šį kelią jau nuėjusių ir sėkmę pasiekusių profesionalų, išsiaiškina savo stipriąsias ir silpnąsias puses, vertybes. 

Jeigu nori daugiau sužinoti apie ISM universitetą, siūlomas studijų programas, išankstinį priėmimą, praktikos pasiūlymus, studijų nuolaidas, karjeros centrą, mainų programas ir kitas vertes, registruokis į asmeninę konsultaciją arba palik savo kontaktus  ir tau paskambins ISM Studijų priėmimo vadovai Silvija arba Artūras.