Pirmasis ISM Hakatonas „ISM Goes Tech. Powered by Microsoft“
2021-03-19

Moksleivi, norėtum kurti savo verslą, bet nežinai, nuo ko pradėti? Norėtum pats pabandyti sukurti inovatyvią verslo idėją? Gal jau turi idėją, tačiau trūksta profesionalų įžvalgų, kokį verslo modelį pasirinkti? O gal tiesiog norėtum pirmą kartą išbandyti savo jėgas hakatone? Tuomet dalyvauk pirmajame ISM Hakatone „ISM Goes Tech. Powered by Microsoft“.

Kviečiame visus 11-12 klasių technologijų, duomenų analitikos, marketingo bei verslumo entuziastus! Nesvarbu, ar tai tavo pirmas hakatonas, ar esi tikras hakatonų asas. Nesvarbu, tavo stiprioji pusė – kūrybiškumas, verslumas, lyderystė ar programavimas. Pats galėsi įsitikinti, koks platus ir įdomus yra technologijų pasaulis.

Šis hakatonas – tai dviejų dienų trukmės renginys, kuriame kartu su komandos nariais bei draugiškais mentoriais kursite verslo idėją, o geriausi sprendimai bus apdovanoti prizais! Tau nereikės specialių technologijų žinių – tereikia noro išbandyti save. Neturi komandos? Nieko baisaus, mes padėsime tau ją suburti.

Geriausia dalis – kiekvienas moksleivis, dalyvaujantis hakatone, gaus papildomus 0,15 balo stojant į ISM universitetą per išankstinį priėmimą.

Renginys nemokamas, tačiau būtinai UŽSIREGISTRUOK iki balandžio 5 d.

Pažink technologijų pasaulį kartu su ISM!