Meniu

Renginys

ISM Atvirų durų diena 2020

2020-04-25

SEKASI TIEMS, KAS STUDIJUOJA ISM. Klausi kodėl? Dalyvauk ISM universiteto atvirų durų dienoje ir sužinok atsakymą į šį ir kitus tau rūpimus klausimus. Kviesk prisijungti savo tėvus, mokytojus, neabejojame, jog ir jie ieško atsakymų!

KAIP VISKAS VYKS? Kadangi gyvai susitikti su jumis negalime, darysime pokalbių laidą ONLINE! Visiems užsiregistravusiems kelios dienos prieš renginį atsiųsime nuorodas, kurios leis prisijungi prie virtualios platformos ir mus matyti bei girdėti realiu laiku. Taigi dalyvauti galėsite iš bet kurio Lietuvos ar užsienio kampelio, svarbiausia – pasirūpinkite geru interneto ryšiu.

KAS DALYVAUS? APIE KĄ KALBĖSIM? Apie viską! Viską, kas susiję su studijomis ISM: bakalauro studijų programas, jų finansavimą, galimybę studijuoti nemokamai, darbo suderinimą su studijomis, dvigubą diplomą ir tarptautinius mainus, karjerą po studijų ir dar daugiau. O taip pat webinar‘o metu sulauksime įvairių pašnekovų, kurie papasakos apie ISM tai, ko mes patys dar nežinome! Galiausiai turėsite galimybę susipažinti ir gyvai pakalbėti su programų vadovais, tiesiogiai iš jų išgirsti apie dėstomus dalykus bei pagrindinius jų programos principus. 

RENGINIO FAKTAI:

KADA? Balandžio 25 d.
LAIKAS? Pirma dalis 10:00 – 11:30 val. Antra dalis, susitikimai su programų vadovais, nuo 11:30 val.
KUR? ONLINE (webinar‘o nuorodą atsiunčiame užsiregistravusiems)

REGISTRACIJA ČIA

Daugiau informacijos: bs@ism.lt, 8 620 83372