Meniu

Naujiena

Asmenybės testai – sužinok apie save daugiau

Prieš renkantis profesiją ir planuojant karjerą labai svarbu pažinti save ir išsiaiškinti, kokius charakterio bruožus turi, ir kaip jie gali padėti siekti savo svajonių. Labiau mėgsti komandinį darbą, ar geriau jautiesi užduotis atlikdamas vienas? Tave traukia organizaciniai rūpesčiai, ar mėgsti gilintis į analitinius dalykus? ISM komanda skuba į pagalbą – atrinkome net penkis testus, kurių dėka sužinosi apie save daugiau. 

Tiesa, prisimink, jog asmenybės bruožai bėgant laikui keičiasi, tad ir šiuos testus priimk kaip pagalbą, o ne trukdį siekti savo tikslų.

1. Asmenybės testas, skirtas nustatyti tavo asmenybės tipą. 

Vienas iš populiariausių visų laikų asmenybės testų, kuris padės atsakyti į klausimus, ar esi ekstravertas, ar intravertas, ar priimi sprendimus remdamasis racionaliais argumentais, ar klausydamas savo širdies. Kuriam iš 16 asmenybės tipų priklausai tu? 

https://charakteris.info/asmenybes-testas?fbclid=IwAR0xlxbUdX2q-t6fi0A0O4esJBqa4DzQh0p-XQksz9WDFX6383e8luXmDn0

2. Asmenybės testas, skirtas nustatyti tavo stipriąsias puses (anglų k.)

Šis testas nepadės tavęs į konkrečią „lentynėlę“, o parodys, kokios yra tavo stipriosios pusės penkiose kategorijose. Pažinus savo stiprybes, daug lengviau rasti mylimą darbą.

https://www.123test.com/personality-test/

3. Karjeros testas (anglų k.)

Sužinok, kuri karjera tau tinka labiausiai. Atlikęs testą suprasi, kokia darbo aplinka tau malonesnė, ir kokia specialybė tau tiktų. Smalsu, tiesa?

https://www.123test.com/career-test/

4. Temperamento testas (anglų k.)

Paremtas Dr. David Keirsey modeliu, šis testas suskirsto žmones į keturis pagrindinius tipus pagal jų temparementą. O kuriam priklausai tu?

https://www.keirsey.com/

5. Princeton Review karjeros testas (anglų k.)

Šis testas atsižvelgs į tavo pomėgius, motyvaciją, reakciją į stresą, ir pan. Sužinosi, kas darbe tau svarbiausia – žmonės, idėjos, o gal tikslumas?

https://www.princetonreview.com/quiz/career-quiz

Norėtum sužinoti, kaip savo svajonių galėtum siekti ISM universitete? Registruokis į konsultaciją ir mes tau padėsime pasirinkti savo karjeros kelią: https://bit.ly/2U33Kmo