Meniu

Naujiena

Siekiant išvengti koronaviruso grėsmės ISM studentai mokysis nuotoliniu būdu

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, reaguodamas į koronaviruso keliamą grėsmę, nuo penktadienio iki mokslo metų pabaigos stabdo ugdymo procesą universiteto patalpose. Studentai mokysis ir visas užduotis atliks nuotoliniu būdu. Į universiteto erdves studentai ir pašaliniai asmenys įleidžiami taip pat nebus. 

„Studentų gerovė, sveikata ir saugumas yra mūsų prioritetas ir svarbiausia užduotis. Rimtai reaguojame į susidariusią padėtį ir nuo dabar iki kovo 27 dienos stabdome darbus universiteto patalpose. Nuo penktadienio atšaukiamos visos paskaitos. Studentams užduotys bus siunčiamos elektroniniu paštu. Sparčiai visame pasaulyje plintantis koronavirusas jau pasiekė ir Lietuvą, todėl imamės visų reikalingų priemonių sumažinti bent menkiausią ISM bendruomenei keliamą grėsmę“, – sako ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Dalius Misiūnas.

Iki šiol ISM universitetas ėmėsi visų rekomenduojamų priemonių koronaviruso grėsmei sumažinti. ISM kolektyvo ir studentų buvo prašoma informuoti apie planuojamas ar įvykusias keliones bei grįžus iš rizikos grupėje esančių šalių, kaip P. Korėja, Japonija, Honkongas, Kinija, Italija, Iranas, Singapūras, Vokietija, Prancūzija, Ispanija ar kitos valstybės, informuoti universiteto bendruomenę bei 14 dienų nuo paskutinės dienos svečioje šalyje likti namuose. 

Universiteto patalpose, siekiant sumažinti koronaviruso grėsmę, nuolat dezinfekuojami stalviršiai, rankenos ir kiti paviršiai, naudojami rankų dezinfekciniai skysčiai. Studentai ir kiti bendruomenės nariai reguliariai informuojami apie situaciją dėl koronaviruso Lietuvoje, jiems siunčiamos apsisaugojimo instrukcijos.

Ateinančias dvi savaites visi renginiai universitete bus perkeliami į kitą datą, vykdomi nuotoliniu būdu arba, jei nėra tokios galimybės, atšaukti.