Meniu

Naujiena

Verslo ir vadybos profesionalai geriausiai rengiami ISM universitete

ISM universitetas ir toliau išlaiko tvirtas pozicijas tarp stipriausiai studentus ruošiančių aukštojo mokslo įstaigų Lietuvoje. Šiemet jis pripažintas geriausiu dviejose bakalaurų rengimo studijų kryptyse. Analitiniame švietimo ir aukštojo mokslo žurnale „Reitingai“ skelbiama, kad verslo ir vadybos profesionalus geriausiai Lietuvoje rengia ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas. Jis taip pat puikiai įvertintas finansų bei ekonomikos krypčių kategorijoje. 

Reitingai sudaryti vertinant darbdavių nuomonę apie alumnus, studijuoti priimtų pirmakursių balo vidurkį, geriausių abiturientų skaičių, žemiausią stojamąjį balą, vykdomą programų skaičių, Studijų kokybės vertinimo centro įvertinimą. 

Didžiausių Lietuvoje veikiančių užsienio kapitalo įmonių vadovai pagal suteikiamo išsilavinimo kokybę geriausiai vertina ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą. Tokius rezultatus atskleidė 2019 m. IV ketvirčio Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indekso tyrimas, kurį atliko asociacija „Investors' Forum”.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas užtikrintai laiko savo pozicijas ir jau penktus metus iš eilės žurnalo „Reitingai“ sudarytojų skelbiamas geriausiu privačiu universitetu Lietuvoje. Jis buvo reitinguojamas kaip geriausias nevalstybinis universitetas net penkiose iš šešių vertinimo kategorijų. 

Kokybiškas studijas ISM universitete patvirtina ir karjeros centro atlikta analizė. Duomenys rodo, kad net 98 procentai absolventų įsidarbina pagal specialybę, kas trečias įkuria savo verslą,  ISM absolventų atlyginimas metai po mokslų baigimo – 20 procentų didesnis nei valstybinių universitetų alumnų (Vyriausybės strateginės analizė centro duomenys, 2017), 99 procentai absolventų ISM universitetą rekomenduotų savo draugams ar šeimos nariams.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas yra pirmasis privatus universitetas Lietuvoje įkurtas 1999 m. Universitete vykdomos bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijos, taip pat magistrantūros programos aukščiausio lygio vadovams. Studentams suteikiama galimybė gauti dvigubą diplomą „BI Norwegian Business School“, „Inseex Bordeaux“, „KEDGE, Business School“, „Linneaus University“, „Illinois Institute of Technology“, „Tias School for Business and Society“, „Tilburg University“. ISM yra įvertintas Tarptautine kokybės akreditacija (IQA), kurią suteikė  Vidurio ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacija (CEEMAN), taip pat pretenduoja gauti AACSB akreditaciją.