Meniu

Renginys

Kviečiame į Vadovų magistrantūros studijų modulių dirbtuves

2019-11-25

Kviečiame nemokamai išbandyti ISM Vadovų magistrantūros studijasDalyvaukite dirbtuvėse, kuriose ne tik įgysite vertingų žinių, bet ir praplėsite verslo kontaktų ratą, ir, žinoma, susipažinsite su studijomis ISM universitete.

 

VALDYMO APSKAITA: VERTĖS ANALIZĖ DIRBTUVĖS

Lapkričio 25d. 18 val. 412 aud. vyks ISM Vadovų magistrantūros Valdymo apskaita: vertės analizė modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadove dr. Dalia Kolmatsui.

REGISTRACIJA

VERSLO PROCESŲ DIRBTUVĖS

Lapkričio 27d. 18 val. 412 aud. vyks ISM Vadovų magistrantūros Verslo procesų modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadove Vilma Nasteckiene.

REGISTRACIJA

DUOMENŲ VALDYMO IR ANALITIKOS DIRBTUVĖS

Lapkričio 29d. 17 val. 412 aud. vyks ISM Vadovų magistrantūros Duomenų valdymas ir analitika modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadovu dr. Michail Kazimianec.

REGISTRACIJA

LYDERYSTĖ: GALIOS ĮPRASMINIMAS DIRBTUVĖS

Gruodžio 2 d. 18 val. 412 aud. vyks ISM Vadovų magistrantūros Lyderystė: galios įprasminimas modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadove dr. Alisa Miniotaitė.

REGISTRACIJA

STRATEGINĖS RINKODAROS IR VERTĖS INOVACIJŲ DIRBTUVĖS

Gruodžio 3 d. 18 val. 412 aud. vyks ISM Vadovų magistrantūros Strateginės rinkodaros ir vertės inovacijų modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadove eksperte-konsultante Kristina Maikštėniene.

REGISTRACIJA

TAIKOMOSIOS ORGANIZACIJOS PSICHOLOGIJOS DIRBTUVĖS

Gruodžio d. 18 val. 411 aud. vyks ISM Vadovų magistrantūros Taikomosios organizacijos psichologijos modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadove vyr. lektore Margarita Pilkiene.

REGISTRACIJA

STRATEGINIO VALDYMO DIRBTUVĖS

Gruodžio 10 d. 18 val. 411 aud. vyks ISM Vadovų magistrantūros Strateginio valdymo modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadovu Benu Adomavičium.

REGISTRACIJA

 

Daugiau informacijos apie dirbtuves: vadovams@ism.lt