Meniu

Renginys

Kviečiame į Vadovų MBA Info dieną

2019-04-02

Nuolat kintanti, vis sudėtingesnė ir sunkiai nuspėjama verslo aplinka formuoja naujų kompetencijų poreikį. 

Balandžio 2 d. 16 val. ISM universiteto Inovacijų bazėje kviečiame dalyvauti ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų MBA Info dienoje, kurioje turėsite galimybę išgirsti apie studijas ir konsultacinį projektą Keiptaune iš pirmųjų lūpų – Vadovų MBA studijų direktorės dr. Audronės Nakrošienės ir Vadovų MBA alumnų. Neraleiskite galimybės sužinoti, kokios kompetencijos yra svarbios šiuolaikiniam vadovui. 

Renginio moderatorius – Dr. Šarūnas Nedzinskas. 

Programa:

15:30–16:00 Registracija

16:00–16:10 Vadovų MBA studijų pristatymas ir apžvalga. Dr. Audronė Nakrošienė, Vadovų MBA studijų programos direktorė.

16:10–16:40 Inovacijų vadyba. Dr. Manuel Hensmans

Dr. M. Hensmans yra Strateginio valdymo ir inovacijų studijų programos docentas Solvay Verslo ir vadybos mokykloje Briuselyje, kurioje dėsto aukščiausiojo lygmens vadovams. Londono verslo mokykloje dirbęs, taip pat Nyderlanduose ir Prancūzijoje patirtį kaupęs strateginio valdymo ir inovacijų vadybos ekspertas Dr. M. Hensmans skaito pranešimus konferencijose ne tik Europoje, bet ir Azijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mokslininkas daugiausiai dėmesio skiria strateginiam valdymui ir inovacijoms, taip pat skaito pranešimus ekonominėmis, sociologinėmis ir technologinėmis temomis. 

16:40–17:10 Efektyvi lyderystės komunikacija. Dr. Marianne Wolff Lundholt. 

Dr. M. W. Lundholt yra Dizaino ir komunikacijos fakulteto docentė Pietų Danijos universitete, taip pat Naratologinių tyrimų centro vadovė. Knygą „Leadership Communication in Theory and Practice“ parašiusi komunikacijos ekspertė yra sukaupusi didelę patirtį šioje srityje, konsultuoja aukščiausiojo lygmens vadovus, organizuoja ir veda mokymus. Dr. M. W. Lundholt prisideda prie įvairių disciplinų ir konkrečių studijų programų tobulinimo bei dalijasi savo sukaupta patirtimi su studentais. Dėstomi dalykai – tarpkultūrinė komunikacija ir verslas, komunikacija ir kultūra, tekstinė analizė, korporatyvinė komunikacija ir kt.  

17:10 – 18:00 Konsultacinis projektas Keiptaune – Vadovų MBA alumnų patirtis.

Įspūdžiai iš pirmųjų lūpų: Vadovo 4.0 patirtis išėjus iš komforto zonos. Klausimų – atsakymų sesija apie dalyvavimą konsultaciniame projekte Keiptaune iššūkių nestokojančiomis ir kintančiomis verslo aplinkos sąlygomis.

18:00 – 18:45 Neformalus bendravimas.

Kviečiame registruotis čia. Renginys nemokamas, bet vietų skaičius ribotas. 

Kilus klausimams, kreipkitės šiais kontaktais: emba@ism.lt,  +37061301131.

 

Daugiau informacijos apie studijas: https://www.ism.lt/vadovu-mba

Lauksime jūsų atvykstant!