Meniu

Naujiena

ISM universitete – profesoriaus iš JAV tyrimų pristatymas

Gruodžio 13 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete lankysis prestižinių apdovanojimų už mokslinę veiklą laureatas, Majamio universiteto (angl. k. University of Miami) profesorius Juliano‘as Laranas, kuris seminaro „The Effect of Busyness on Motivation“ metu pristatys naujausius savo tyrimus, atskleidžiančius, kaip požiūris į užimtumą veikia gebėjimus įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.  

Susitikimo metu J. Larano kalbės apie tyrimus, įrodančius, kad veiklūs žmonės yra linkę abejoti savo jėgomis, todėl jiems sunku atlikti pavestas užduotis. Akademikas daro prielaidą, kad pakeitus šį požiūrį ir ėmus pasitikėti savo profesinėmis kompetencijomis, neigiamą užimtumo poveikį galima paversti teigiamu impulsu, skatinančiu atlikti bet kokias užduotis. Viešnagės metu profesorius iš JAV ne tik dalysis įžvalgomis apie pastaruosius savo atradimus, bet ir konsultuos ISM universiteto tyrėjus bei teiks individualias ugdomojo vadovavimo sesijas.

Rinkodaros profesorius yra laikomas vienu produktyviausių ir perspektyviausių jaunosios kartos mokslininkų, galinčiu atrasti bei gvildenti unikalias, su vartotojų elgsenos ypatumais susijusias temas. Būtent šie J. Larano gebėjimai buvo įvertinti prestižiniais laimėjimais – jaunasis mokslininkas yra pelnęs „Ferber Award“, „Early Career Award“ („Association for Consumer Research“),  „Outstanding Reviewer Award“ („Journal of Consumer Research and Journal of Consumer Psychology“) apdovanojimus.

Pasaulinio pripažinimo sulaukę mokslininko darbai publikuojami ir svarbiausiuose vartotojų elgsenos, vadybos bei psichologijos mokslo žurnaluose: „Journal of Consumer Research“, „Journal of Marketing Research“, „Journal of Marketing, Psychological Science“, „Management Science“, „Harvard Business Review“.

Seminaras anglų kalba vyks 2018 m. gruodžio 13 d. 12:00 val. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, 412 auditorijoje.  
Registruotis į seminarą galite čia >>>