Meniu

Naujiena

ISM ekspertai parengė ekonomikos ir finansų vadovėlį moksleiviams

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytojų komanda – Kristina Aldošina, Juozas Granskas, Asta Klimavičienė, Marius Kušlys ir Tadas Šarapovas –  parengė ekonomikos vadovėlį „Ekonomikos ir finansų užduotys su sprendimais“, padėsiantį moksleiviams lavinti analitinius, loginius ekonominio modeliavimo įgūdžius.

Nuo 2014 metų ISM universitetas kartu su Nacionaline moksleivių akademija rengia Ekonomikos olimpiadą, kurioje ISM universiteto ekonomikos, finansų sričių dėstytojams tenka viena svarbiausių atsakomybių – užduočių rengimas. Per kelerius metus sukaupti uždaviniai tapo prieinami kiekvienam tobulėti siekiančiam Lietuvos moksleiviui ir pedagogui – geriausios užduotys atrinktos ir išspausdintos naujausiame ekspertų vadovėlyje. Autorių teigimu, leidinio turinys neapsiriboja tik mokyklos programa – pateikti uždaviniai leidžia susipažinti ir su universiteto studijomis, palyginti vidurinės ir aukštosios mokyklos skirtumus.

Vadovėlį sudaro keturi skyriai. Pirmieji trys – tai testų klausimai ir uždaviniai iš mikroekonomikos, makroekonomikos bei finansų ir apskaitos sričių. Kiekvieno skyriaus pradžioje pateikiami reikšminiai žodžiai lietuvių ir anglų kalbomis, o gale – testų ir uždavinių atsakymai. Ketvirtame skyriuje rasite išsamius visų klausimų paaiškinimus ir uždavinių sprendimus.

Artėjant jau penktajai ISM  Ekonomikos olimpiadai, vyksiančiai lapkričio 17 dieną, ISM universitetas kviečia jai ruoštis drauge, sprendžiant įdomius ekonomikos, finansų uždavinius, kuriuos rasite naujausiame vadovėlyje „Ekonomikos ir finansų užduotys su sprendimais“.