Meniu

Naujiena

Profesorius iš JAV Jeffrey J. Reuer: įmonių susijungimų ir įsigijimų sandorių patirtys

Spalio 2 d. 18 val. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete viešės strategijos ir verslumo profesorius iš JAV Jeffrey J. Reuer. Profesorius dalysis įžvalgomis apie sėkmingą bendradarbiavimo strategiją versle.

Remdamasis kompanijų patirtimis ir pavyzdžiais, profesorius patars, kada verta inicijuoti įmonių susijungimą, o kada pasirinkti kitas įmonės augimą skatinančias priemones. J. Reuer taip pat atskleis, kuo turi pasižymėti bendradarbiaujančių įmonių struktūra, bei palygins sėkmingai rinkoje įsitvirtinusių kompanijų ir startuolių bendradarbiavimo strategijų ypatumus.

Jeffrey J. Reuer pradėjo akademinę karjerą „INSEAD“ verslo mokykloje Fontenblo, Prancūzijoje, vėliau ją tęsė „Purdue“ ir Kolorado universitetuose JAV. Jo darbai ir mokslinių tyrimų įžvalgos yra nuolat publikuojamos tokiuose prestižiniuose vadybos srities akademiniuose žurnaluose, kaip „Harvard Business Review“, „MIT Sloan Management Review“, „Financial Times“ ir „The Journal of Applied Corporate Finance“.

Profesorius yra skaitęs pranešimus ir dėstęs daugiau nei 80 tokių universitetų, kaip Harvardo verslo mokykla (JAV), „Duke“ universitetas (JAV), „Purdue“ universitetas (JAV) ir vedęs seminarus strateginio investavimo temomis tarptautinėse organizacijose – „LG“, „World Bank“, „Areva“, „Eli Lilly“, „Ernst and Young“, „Euroforum“, „KLM Royal Dutch Airlines“, „McKinsey“, „NEC“, „Owens Corning“, „Pfizer“, „Philips International BV“.

Daugiau informacijos apie profesorių Jeffrey J. Reuer rasite čia.

 

 

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau vietų skaičius – ribotas. Registracija

Renginio laikas: 2018 m. spalio 2 d. 18 val.

Renginio vieta: 410 auditorija, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Arklių g. 18, Vilnius

 

Daugiau informacijos: ieva.sliziene@ism.lt