Meniu

Naujiena

ISM krepšinio komanda susitiko su Lietuvos ryto krepšininkais

Puikų sezoną sužaidusi  ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto krepšinio komanda turėjo išskirtinę progą susitikti BC „Lietuvos ryto“ krepšininkais.  Žaidėjai diskutavo apie sporto verslo industriją, sužaidė draugišką mačą, o „Lietuvos ryto“ žaidėjas A. Jomantas, linkėdamas sėkmės ISM kitame sezone, įteikė krepšinio kamuolį su komandos draugų parašais.

Prieš dešimtmetį įkurta ISM universiteto komanda žaidžia ne tik Lietuvos studentų krepšinio lygoje (II vaikinų grupė), kur užėmė garbingą antrąją vietą,  bet ir šiemet debiutavo Sostinės krepšinio A lygoje, kur pateko į geriausiųjų komandų ketvirtuką. Taip pat komandai sėkmingai susiklostė Sostinės krepšinio lygos surengtas „Spring A turnyras“, kur komanda užėmė antrąją ir trečiąją vietas.

Komandos bendruomenę vienija universitete besimokantys studentai ir absolventai. Krepšininkai įsitikinę, kad kasmet komandos augimą lemia puiki atmosfera ir nuolatinis noras kartu tobulėti krepšinio aikštelėje.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto alumno, krepšinio komandos senbuvio Karolio Bielskio teigimu,  didžiausias laimėjimas yra tai, kad  komandai kasmet pavyksta „paūgėti“ ir pakelti savo žaidimą į aukštesnį lygį, siekiant vis geresnių rezultatų, pereinant į aukštesnę krepšinio lygą. 

„ISM universiteto komandoje sužaidžiau jau 7 sezonus ir su nekantrumu laukiu 8–ojo. Komandos atmosfera tiek rūbinėje, tiek aikštelėje jau daugelį metų yra puiki. Neretai vieni kitus sutinkame ir už aikštelės ribų – ar ISM universitete, ar vakarėjančiame  Vilniuje, todėl nemaža dalis komandos yra tapę ir gerais draugais. Prieš šešerius metus prie komandos pakvietėme prisijungti savo dabartinį trenerį Šarūną Ciparį ir nuo to laiko pradėjome keisti komandos veidą, veiklos principus, treniruočių procesą bei augti kaip komanda. Šiemet net  septyni pirmakursiai sustiprino komandą. Tai parodo, kad mūsų komanda tampa patrauklesnė naujiems studentams ir vis daugiau jų ateina motyvuoti bei pasiruošę prisijungti prie mūsų. ISM krepšinio komanda nėra vien tik ta vieta, kur vakarais ateinama pabėgioti ar lengvai „pasižaisti“ – tai komanda, kuri kuria savo bendruomenę, padeda integruotis pirmakursiams bei vienija tiek buvusius, tiek esamus, tiek būsimus ISM universiteto studentus“, – sako krepšininkas.

Šiemet ISM universitetas bendradarbiavo su Lietuvos krepšinio lyga (LKL), siekdama bendrų tikslų tobulinti jaunąją kartą, vykdant socialinius projektus.

Daugiau skaitykite naujienų portalo „15 min“ rubrikoje „Rinkis išmintingai“.