Meniu

Naujiena

Kviečiame dalyvauti renginyje „Shape the Future with Knowledge in Financial Economics"

Pastaruoju metu žiniasklaidoje galime surasti ne vieną straipsnį, kuris gvildena prognozuojamos krizės klausimą. Kada galima tikėtis sulaukti kitos krizės –  vienas iš dažniausiai ekonomistams užduodamų klausimų, o norint apsisaugoti nuo neigiamų krizės padarinių, pravartu žinoti, kur ji gali kilti ir kokios tendencijos gali tapti lemtingomis. Savo pranešime ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto doktorantas Rokas Grajauskas apžvelgs galimus krizės šaltinius ir įvertins Lietuvos ir Europos atsparumą atlaikyti neišvengiamai ateisiančią krizę.

Renginio metu, dalyviai taip pat turės galimybę susipažinti su ISM Tarptautinės magistrantūros Finansų ekonomikos programos vadovu, Oksfordo universiteto doktorantu Tomoyuki Hashimoto. Savo pranešime, doktorantas pabrėš, kad inovacijos finansų sektoriuje atlieka svarbų vaidmenį ir ko galima išmokti ISM Tarptautinės magistrantūros Finansų ekonomikos programoje.

Studijų kokybės centro duomenimis, Finansų ekonomikos programa atspindi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto strategiją, tikslus ir studijų portfelį. Studijų kokybės centro ekspertų duomenimis, Finansų ekonomikos programos absolventai lengvai įsitvirtina darbo rinkoje, o MOSTA (Mokslų ir studijų stebėsenos ir analizės centras) pažymi, kad Finansų ekonomikos programos absolventų vidutinių atlyginimų statistika rinkoje yra viena geriausių.

Finansų ekonomikos programoje siekiama išugdyti kritinį  – analitinį požiūrį į verslo įmonių finansų valdymą, finansų rinkų struktūrą ir veikimo principus, finansinių instrumentų pasiūlą bei naujų instrumentų kūrimo galimybes, mikro ir makroekonominius veiksnius, darančius įtaką finansinių paslaugų bei produktų paklausos ir pasiūlos svyravimams. Šia studijų programa siekiama apjungti mikro ir makro požiūrius į finansų valdymą.

Registracija yra renginį ČIA

Sekite naujienas Facebook

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:

Tel. nr. (8 5) 212 3853, el.paštu: msc@ism.lt