Meniu

Naujiena

Kviečiame dalyvauti mokymuose „ISM išankstinis priėmimas: pasiruošk be streso“

Išankstinis priėmimas į bakalauro studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete jau prasidėjo – nuo vasario 1 iki balandžio 30 d. abiturientai yra kviečiami teikti paraiškas studijuoti ISM universitete. Kodėl verta stoti į ISM universitetą per išankstinį priėmimą? Kaip tinkamai jam pasiruošti ir parengti išsiskiriantį gyvenimo aprašymą? Atsakymai į šiuos klausimus – jau vasario 28 dieną vyksiančių mokymų „ISM išankstinis priėmimas: pasiruošk be streso“ metu.

Vasario 28 dieną Jūsų lauks paskaita apie išankstinio priėmimo procesą – kalbėsime apie paraiškos studijuoti teikimą, kūrybiško ir išsiskiriančio gyvenimo aprašymo rengimą bei motyvacinio pokalbio ypatumus. Patirtimi apie išankstinį priėmimą ir savo kelią į ISM universitetą dalysis ISM studentai.  

Renginio metu taip pat turėsite progą susitikti su visų bakalauro studijų programų atstovais, kurie plačiau papasakos apie studijų programas, karjeros bei tarptautinių mainų galimybes ISM universitete.

Nepraleiskite progos apsilankyti ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, susipažinti su programų atstovais ir gauti atsakymus į visus kylančius studijų bei priėmimo klausimus.

Renginio laikas: 16:00 – 17:30 val.

Vieta: 310 auditorija, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.

Registracija į renginį >>>  

Daugiau informacijos apie išankstinį priėmimą >>>