Meniu

Renginys

ISM dalyvaus studijų parodose Kaune ir Vilniuje

2018-01-17

Sausio 17 d. Kaune, Žalgirio arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50), informacinėje parodoje „Aukštųjų mokyklų mugė“ ir vasario 8-10 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5) tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „STUDIJOS 2018!“ ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovai pristatys ateities tendencijas atitinkančias studijų programas bei pakvies išbandyti ISM 360º virtualų turą.

 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia dalyvauti visus, kurie planuoja savo ateitį ir domisi bakalauro ir magistrantūros studijomis. ISM dėstytojai, studentai bei darbuotojai bus pasiruošę atsakyti į iškilusius klausimus bei suteikti visą naudingą ir išsamią informaciją apie studijas, siūlomas studijų programas, dėstomus dalykus, karjeros perspektyvas, studijų mainų bei dvigubo diplomo galimybes.

 

Universiteto stendo lankytojų taip pat lauks inovatyvi pramoga – ISM 360º virtualus turas, kurio metu čia pat, stende, lankytojai galėjo pasivaikščioti po universiteto koridorius, pasėdėti auditorijoje, apsilankyti ISM Inovacijų bazėje bei kūrybiškumo studijoje. 

Mokytojai, moksleiviai ir jų tėveliai parodų metu taip pat galės dalyvauti ir papildomuose susitikimuose, diskusijose, seminaruose.

Aukštųjų mokyklų mugės metu Kaune kviečiame apsilankyti ISM dėstytojų paskaitose, kurios vyks Žalgirio arenos amfiteatre:

13:05-13:25 val. „Ateities darbo rinka: ko ieškos ateities darbdaviai?“ Lek. Ugnius Savickas

14:50-15:10 val. „Abituriento galvosūkis. Kaip teisingai pasirinkti ateities universitetą?“ Dokt. Dominyka Venciūtė​

Studijų parodos Vilniuje metu kviečiame apsilankyti ISM dėstytojų vykstančiose paskaitose:

Vasario 8 d.

11:00-11:45 „Abituriento galvosūkis. Kaip teisingai pasirinkti ateities universitetą?“ Dokt. Dominyka Venciūtė

13:00-13:45 „Future of work: jobs and skills“ Dr. Maik Huettinger 

Vasario 9 d.

11:00-11:45 val. „Faktai ir mitai apie karjerą politikoje, kuriuos privalo žinoti kiekvienas“ Dr. Vincentas Vobolevičius

13:00-13:45 val. „How to Choose the Right University“ Dr. Jonathan Boyd

14:05-14:20 val. „Dirbtinis intelektas.(R)evoliucija versle“ Tomas Montvilas

Vasario 10 d.

11:00-11:45 val. „Faktai ir mitai apie ekonomisto profesiją, kuriuos privalo žinoti kiekvienas“ Dokt. Vytautas Žukauskas

13:40-13:55 val. „Ateities darbo rinka: ko ieškos ateities darbdaviai?“ lekt. Ugnius Savickas 

Negalite apsilankyti studijų parodose? Kviečiame registruotis į asmeninę konsultaciją: bs@ism.lt