Meniu

Atsiliepimas

Raminta Stanaitytė
Įmonė :
LR Finansų ministerija
Pareigos :
Rašytoja, komunikacijos konsultantė, Finansų ministro patarėja

ISM Vadovų magistrantūra suviliojo nauju moduliu „Organizacijų konsultavimas“. Tuo metu konsultavau kompanijas strateginės komunikacijos ir įvaizdžio kūrimo klausimais ir maniau, kad žinių komunikacijos ir ryšių su visuomene srityse, reguliaraus jų atnaujinimo, praktikos, vieno bakalauro ir vieno magistro man tam tikrai pakanka. Tačiau pats konsultavimas, jo prasmė ir paskirtis kartu su greitai besivystančiomis organizacijomis ir visa aplinka labai stipriai keičiasi. Susipažinusi su „Organizacijų konsultavimo“ modulio programa, nusprendžiau, kad būtent ji man padės pasitikrinti, įsivertinti, atnaujinti žinias ir ieškoti naujų, gerųjų pokyčių. Tuomet galvojau, kokius pokyčius galėsiu siūlyti savo klientams. Tačiau daugiausia pokyčių radau sau. Dinamiškai sudėliota programa, skirtingų patirčių turintys ir noriai jomis besidalijantys kolegos, patyrę lektoriai ir nuostabi modulio vadovė Lineta Ramonienė – stiprus derinys, neišvengiamai įkvėpęs pokyčiams.  O juk toks ir buvo mano tikslas. Ir juk toks yra „Organizacijų modulio“ tikslas.

Turint labai užimtą darbotvarkę ir dienotvarkę, man buvo labai svarbu tai, kad studijų medžiaga būtų išdėstyta patraukliai, koncentruotai, patogiai. Vertinu naujausias žinias, mokslinius tyrimus, aktualiausias užsienio ir Lietuvos praktikas bei bendrai – žinių patikrinimą per praktinius veiksmus, projektus. Todėl buvau patenkinta radusi tai  ISM Vadovų magistrantūroje. O įkvėpimą veikti ir įgyvendinti generavome jau kartu – aš, mano nuostabūs modulio draugai, vadovė ir besikeičianti aplinka. 

Ar rinksiuosi studijuoti kitus ISM Vadovų magistratūros modulius? Esu nusižiūrėjusi porą. Tik dabartinis pokytis nusinešė taip greitai, kad nespėjau apsipręsti. Bet žinau, kad turiu laiko – studijų modulius galima rinktis su poros metų pertrauka. O tai, mano nuomone, dar vienas didelis šių magistrantūros studijų privalumas.

Visi atsiliepimai