Meniu

Naujiena

Gabiausiems Inovacijų ir technologijų vadybos programos studentams 40% kompensacija tarptautiniam studijų turui į Japoniją!

2018 m. ISM universitetas gabiausiems Inovacijų ir technologijų vadybos programos studentams kompensuos 40%  kainos tarptautiniam studijų turui į Japoniją!

10 dienų trunkanti programa Japonijoje (kreditų apimtis - 6 ECTS) sukurta bendradarbiaujant kartu su Nagoya University of Commerce and Business (NUCB). Vizito metu, studentai dalyvauja seminaruose ne tik pačiame universitete, bet ir tokiose įmonėse kaip Toyota, Alpen Group, Brother.       

Dalijamės ISM Inovacijų ir Technologijų programos absolventės Aistės Pūkienės komentaru apie studijų turą:

„Vizito Japonijoje metu įgijau neįkainojamos patirties, kuomet turėjome galimybę iš arčiau susipažinti su kompanijų Toyota, Alpen Group ir Brother vykdoma veikla, bei  jų kuriamomis naujovėmis. Diskutuodami su šių įmonių darbuotojais sužinojome, su kokiais iššūkiais jie susiduria, kokius inovacijų valdymo būdus pritaiko savo veikloje ir kokias mato ateities galimybes bei perspektyvas. Taip pat, Nagojos universitete klausėmės paskaitos apie Japonijos kultūrą bei pagrindinius japonų verslo principus. Sužavėjo vienas svarbiausių verslo tikslų – prisidėti prie visuomenės gerovės – kuris puikiai atsispindi jų vykdomoje veikloje. Iš kelionės grįžau sužavėta Japonijos kultūra, pagarba vienas kitam, tvarka, organizuotumu, pasišventimu darbui ir savo šaliai. Japonija – tai šalis, ne tik kurianti ir pristatanti daug inovacijų bei technologijų, bet kartu ir pažangios, darnios visuomenės pavyzdys“.

Įmonės, kurių darbuotojai sugeba sparčiai taikyti inovacijas, sėkmingiau ir greičiau reaguoja į ekonominę aplinką ir pasiekia geresnių veiklos rezultatų. ISM Inovacijų ir technologijų vadybos programos studentai skatinami ne tik domėtis naujai besivystančiomis technologijomis, bet ir patys kurti, keisti ir inovuoti.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie studijų turą Japonijoje rašykite el. paštu msc@ism.lt .