Meniu

Ieva Žebrytė
Trumpas aprašymas (mini CV): 

III kursas, Socialinių mokslų srities Vadybos krypties doktorantūros studijos.

Ievos mokslinių tyrimų sritis yra inovacijos ir verslumas. Ieva turi Vilniaus universiteto Teisės magistro kvalifikaciją, o 2015 m. Temuco mieste, Čilėje, ji įgijo „Regioninės žmogiškosios plėtros“ magistro laipsnį Universidad de La Frontera. 2016 m. ji įgijo „Inovacijos ir teritorija“ specialybės diplomą Universidad Politecnica de Valencia (UPV), Ispanijoje.

Ieva Žebrytė yra Universidad de La Frontera Teisės ir verslo fakulteto akademikė. Ji dėsto bakalauro ir magistrantūros lygmenyse, atlieka tyrimus ir šiuo metu yra Bendradarbiavimo su bendruomene direktorė ir internacionalizacijos koordinatorė.

Ievos mokslinių tyrimų sritys yra „mobilumas ir turizmas“, „verslumas ir regioninė plėtra“, „socialinis verslumas ir inovacijos“. Šiuo metu dėmesys sutelktas į turizmo verslo ir organizacinį atsparumą bei Smart Destinations temas. Ievos Žebrytės straipsniai anglų ir ispanų kalbomis publikuoti WoS-Clarivate ir Scopus (EBSCO) indeksuotuose žurnaluose (apie tiesioginių užsienio investicijų teritorinį poveikį, post-turistinį mobilumą ir socialinius verslus).

Publikacijos

Žebrytė, I., Fonseca-Vasquez, F., & Hartley, R. (2019). Emerging economy entrepreneurs and open data: Decision making for natural disaster resilience.

Žebrytė, I., Fonseca-Vasquez, F., & Hartley, R. (2019). Emerging economy entrepreneurs and open data: Decision making for natural disaster resilience. Journal of small business strategy, 29(1), 36-47.