Meniu

Naujiena

Naujas žurnalas ISM Bibliotekoje - Kinfolk

Kada nutiko taip, kad nuolatinis skubėjimas, beatodairiškas bėgimas, bei nesibaigiantis užimtumas tapo patvirtintu ir priimtinu gyvenimo modeliu? Kartais, kaip kokią video kasetę, prasukame kasdienines akimirkas, rodos net ausyse girdėti tas skubinantis zvimbimas. Jeigu egzistuotų lėkimo per momentus varžybos, nenurungiamai taptume čempionais. Bet būtent šie mažieji momentai - mažosios detalės ir sudaro visai tai, ką vadiname Gyvenimu.

Kinfolk – penkerius metus egzistuojantis nišinis, gyvenimo būdo žurnalas. Pagrindinė ašis aplink, kurią sukasi viso žurnalo įdėja – lėto gyvenimo judėjimas. Kaip galima suprasti iš pavadinimo, jis skatina gyventi sąmoningai, vertinant gyvenimo malonumus. Ragina kartkartėmis į šalį atidėti mobilųjį telefoną, planšetę, praleisti daugiau laiko gamtoje, bendraujant su šeima ar draugais, skirti daugiau laiko pasivaikščiojimams. Svarbu vertinti tai, kas tą dieną supa mus, sugebant pastebėti mažas kasdienines detales naujoje šviesoje.

Siūlome šiek tiek sulėtinti tempą, čiupti puodelį kavos (kaip Kinfolk kūrybinė komanda skelbia savo Twitter paskyroje: "Viskas jūsų gyvenime gali būti kava, jeigu to tik panorėsite”) ir atsipalaiduoti. Kartu su trumpomis žurnalo istorijomis, aplankant nuostabias vietas, klausantis įkvepiančių asmenybių pasakojimų, skaitant gomurį šildančius receptus ir jokių reklamų!

 Kinfolk žurnalo teiraukitės ISM bibliotekoje.