Meniu

Inovacijų ir technologijų vadyba

Jeigu svajojate apie inovacijas, projektų valdymą, tech. industriją ar karjerą gamybos srityje, šios studijos – jums. Šioje programoje gausite visas žinias ir įgūdžius, reikalingus jaunam vadovui. Programos struktūra ir turinys pirmiausia skirtos tiems, kam reikia vadybinio išsilavinimo – studijos suteikia tvirtas organizacijos vadybos žinias kaip pagrindą inovacijų vadybai. Studijų metu įgysite projektų valdymo gebėjimų, sužinosite, kaip gimsta inovacijos, išmoksite sudaryti verslo strategiją, susipažinsite su dirbtinio intelekto taikymu bei žmonių motyvavimu.
 

 
Kuo ši programa ypatinga?
 • Studijų turas ir praktika Japonijoje. Studijuojant Inovacijų ir technologijų vadybos programoje studentams yra suteikiama galimybė gilinti žinias Nagojos universitete, Japonijoje. Dešimt dienų trunkančio vizito metu studentai dalyvauja seminaruose ne tik pačiame universitete, bet ir tokiose įmonėse kaip Toyota, Denso, Fuji ir kt. Gabiausi Inovacijų ir technologijų vadybos studentai vyksta į studijų turą su 40 proc. kompensacija. Daugiau informacijos apie turą rasite ČIA.
 • Aukšta mokymo kokybė. Programa sukurta bendradarbiaujant su Ilinojaus universitetu (Ilinois Institute of Technology, USA), Danijos Technikos universitetu Technical University of Denmark) bei Nagojos univeristetu (Nagoya University of Commerce and Business, Japan)
 • Pasaulyje pripažinti dėstytojai. Tau dėstys akademikai-praktikai iš tokių universitetų kaip Ilinois Institute of Technology, KU Leuven university, Nagoya University of Commerce and Business ir kitų. Studijos paremtos realiais verslo pavyzdžiais ir žiniomis, kurių reikia ateities profesionalams.
 • Tarptautinė patirtis. Studijuojant šią programą suteikiama galimybė su dvigubo diplomo programa studijuoti Illinois Institute of Technology universitete.

 

Kam skirta ši programa?

 • Tiems, kurie savo ateitį sieja su projektų valdymu, naujų produktų kūrimu, inovacijų vystymu ir vadovavimu.
 • Mokslininkams, inžinieriams, gamtos mokslų atstovams, norintiems kurti inovacijas ir naujus produktus.
 • Projektų vadovams, norintiems sustiprinti savo įgūdžius ir gauti akademinių, tyrimais pagrįstų žinių.
 • Įmonių, startuolių vadovams ir savininkams, norintiems įgyti praktinių vadybos žinių.
 
Kodėl verta rinktis ISM universitetą?
 • Puiki karjera. Remiantis Vyriausybės strateginės analizės centro duomenimis, ISM magistrantūros studentai uždirba 80 proc. daugiau nei kitų universitetų absolventai.*
 • Aukšta mokslo kokybė. Savo žiniomis su tavimi dalinsis dėstytojai iš geriausių Europos ir JAV universitetų (Oxford university, Harvard university, Illinois Institute of Technolgy). ISM studijų kokybę taip pat geriausiai vertina didžiausios Lietuvos įmonės.**
 • Inovatyvūs mokymo metodai. Tai, ką išmoksi universitete, iškart galėsi taikyti darbe. Tavęs lauks įdomios paskaitos, praktinių pavyzdžių analizė ir daug komandinio darbo.
 • Tarptautinės studijos. 60 proc. dėstytojų - iš prestižinių užsienio universitetų, paskaitos vyksta anglų kalba, turėsi galimybę gauti dvigubą diplomą pripažintuose Europos ir JAV universitetuose.
 • Mokslus galėsi derinti su darbu. ISM universitete paskaitų laikas pritaikytas dirbantiems.
 • Puikūs atsiliepimai. 99% absolventų rekomenduoja studijas draugams ar šeimos nariams.

* Studijų kokybės vertinimo centro duomenys, rinkodaros, ekonomikos, verslo ir vadybos studijų kryptys.

** 2019 m. Investuotojų forumas, IV ketvirčio Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indekso tyrimas, 2019 m.

 

Norite sužinoti daugiau? Registruokitės į konsultaciją