Meniu

Tarptautinė rinkodara ir vadyba

Rinkodara yra viena iš esminių sričių organizacijoje, į vieną visumą sujungianti klientus, darbuotojus, produktus, įmonės vardą ir reputaciją. Tarptautinės vadybos ir rinkodaros programa – gili, intensyvi ir dinamiška. Programos metu išmoksite parengti rinkodaros strategiją, pradedant nuo rinkos analizės bei pozicionavimo, ir baigiant efektyvaus rinkodaros plano sudarymu. Sužinosite, kaip matuoti rinkodaros efektyvumą ir atsiperkamumą, susipažinsite su rinkodaros vadybos strategijų analize ir jų integracija organizacijoje. Lavinsite analitinio, kritinio mąstymo bei komandinio darbo įgūdžius.

 

Kuo ši programa ypatinga?

 • Išskirtinis Harvardo universiteto kursas Lietuvoje. Tai vienintelis Lietuvoje dėstomas ir pilnai Harvardo universiteto turiniu paremtas kursas, skirtas konkurencingumo analizei.  Kurso metu yra analizuojamos konkurencingumo sėkmės istorijos, jas lemiantys veiksniai, konkurencingumo išskirtinumas ir kiti svarbūs jį veikiantys faktoriai.
 • Aukšta mokymo kokybė. Tau dėstys akademikai-praktikai,  todėl studijos paremtos verslo pavyzdžiais ir žiniomis, kurių reikia realiai. Programoje dėstomas išskirtinis kursas Customer value analytics, kurį siūlo vos penki universitetai Europoje. Ši programa - geriausiai įvetinta rinkodaros magistrantūros programa Lietuvoje.*
 • Kietųjų ir minkštųjų įgūdžių ugdymas. Lavinsi tiek analitinius gebėjimus, tiek gausi viešojo kalbėjimo, prezentavimo bei komandinio darbo įgūdžius – tai, ko reikia darbo rinkai.
 • Tarptautinė patirtis. Studijuojant Tarptautinės rinkodaros ir vadybos studijų programoje suteikiama galimybė su dvigubo diplomo programa išvykti studijuoti į šiuos universitetus:

            BI Norwegian Business School

            Tias School for Business and Society

            INSEEC Paris

            Kedge Business School

            Tilburg University

* Studijų kokybės vertinimo centro duomenys, rinkodaros, ekonomikos, verslo ir vadybos studijų kryptys.

 

 

Kam skirta ši programa?

 • Visiems, kurie savo ateitį sieja su rinkodara, komunikacija, pardavimais, įmonių organizavimu ir valdymu.
 • Specialistams, projektų  vadovams, įmonių vadovams ir savininkams, norintiems įgyti rinkodaros žinių ar pagilinti vadybos žinias.
 • Kitų sričių profesionalams, kurie nori pakeisti savo profesinę kryptį.

 

Kodėl verta rinktis ISM universitetą?

 • Puiki karjera. Remiantis Vyriausybės strateginės analizės centro duomenimis, ISM magistrantūros studentai uždirba 80 proc. daugiau nei kitų universitetų absolventai.*
 • Aukšta mokslo kokybė. Savo žiniomis su tavimi dalinsis dėstytojai iš geriausių Europos ir JAV universitetų (Oxford university, Harvard university, Illinois Institute of Technolgy). ISM studijų kokybę taip pat geriausiai vertina didžiausios Lietuvos įmonės.**
 • Inovatyvūs mokymo metodai. Tai, ką išmoksi universitete, iškart galėsi taikyti darbe. Tavęs lauks įdomios paskaitos, praktinių pavyzdžių analizė ir daug komandinio darbo.
 • Tarptautinės studijos. 60 proc. dėstytojų - iš prestižinių užsienio universitetų, paskaitos vyksta anglų kalba, turėsi galimybę gauti dvigubą diplomą pripažintuose Europos ir JAV universitetuose.
 • Mokslus galėsi derinti su darbu. ISM universitete paskaitų laikas pritaikytas dirbantiems.
 • Puikūs atsiliepimai. 99% absolventų rekomenduoja studijas draugams ar šeimos nariams.  

* Studijų kokybės vertinimo centro duomenys, rinkodaros, ekonomikos, verslo ir vadybos studijų kryptys.

** 2019 m, Investuotojų forumas, IV ketvirčio Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indekso tyrimas, 2019 m.

 

Norite sužinoti daugiau? Registruokitės į konsultaciją