Meniu

Sėkmės istorija

Andrius
Anelauskas

Studijų lygis

Magistrantūros

Baigta studijų programa

Tarptautinės vadybos magistrantūra

Baigimo metai

2009

Programos pakopa

Magistrantūros studijos
Tarptautinės vadybos magistrantūros absolventas 2007-2009
 
Svarbu globaliau žvelgti į šiandienos verslo aplinką
Baigęs bakalauro studijas, kur studijuoti toliau Andrius Anelauskas rinkosi iš kelių universitetų. ISM patraukė tuo, jog magistrantūros studijos buvo dėstomos anglų kalba, šiuolaikiškai, dėstė dėstytojai iš ivairių pasaulio universitetų. Mokymosi procesas čia suteikė ir pridėtinę vertę. Pavyzdžiui paskaitų metu diskutuojant ar dirbant grupėse ir sprendžiant įvairias verslo problemas, kiekvienas studentas papildydavo diskusiją savo srities patarimais, įžvalgomis ar pasidalindavo patirtimi. Tai mokė žvelgti i verslą ir vadybą iš įvairių perspektyvų, konstruktyviai diskutuoti, atsižvelgti į skirtingas nuomones, kas yra labai aktualu ir naudinga realiame verslo pasaulyje.
 
Paklaustas apie tai, ar studijos ISM turėjo įtakos jo pasaulėžiūrai, Andrius sako: „Pažvelgus atgal, galėčiau pasakyti jog studijos ISM suteikė papildomo pasitikėjimo savimi, iškėlė naujų idėjų, praturtino emocinį intelektą ir sakyčiau kas svarbiausia - padėjo globaliau pažvelgti į šiandienos verslo aplinką ir tuo pačiu paskatino ieškoti naujų iššūkių.“
 
Galime drąsiai varžytis su studentais iš geriausių Europos universitetų
2009 metais Andrius dalyvavo ir laimėjo Helsinki School of Ekonomics vykusiame Finansų analizės turnyre. Tai – prestižinis renginys, kuriame rungiasi Europos verslo universitetai.  Čia ISM atstovavo jis ir dar 3 ISM bakalauro studijų studentai. Lietuvių komanda aplenkė 10 komandų iš visos Europos. 
 
Dar nuo mokyklos laikų Andrius mėgo savo žinas, įgūdžius ir patirtį išbandyti įvairiuose konkursuose. Tad pamatęs kvietimą dalyvauti atrankoje – ilgai nesvarstė. Juo labiau, kad turnyras susijęs su finansiniais instrumentais ir rinkomis, tad tikėjosi, kad jo darbo finansų rinkose patirtis ir žinios turėtų praversti ISM komandai. Ir buvo teisus! 
 
Tačiau šis laimėjimas – ne tik pergalės džiaugsmas. Dalyvavimas rimtuose turnyruose duoda daug naudos kiekvienam dalyviui – tai puikus savęs išbandymas, naujos žinios, įdomios pažintys, darbo komandoje, stresinėse situacijose patirtis. „Pergalė HSE turnyre tuo pačiu sustiprino pasitikėjimą savo jėgomis, parodė, jog galime drąsiai varžytis su studentais iš geriausių Europos universitetų,“ – prisimena Andrius. 
 
Svarbiausia yra turėti viziją
Neseniai pakviestas dirbti ir gyventi Stokholme, Tarptautinių ISM magistrantūros studijų absolventas Andrius Anelauskas labiausiai džiaugiasi tuo, kad dirba jam patinkantį darbą puikioje kompanijoje, kur jis gali mokytis ir tobulėti, pritaikyti savo žinias ir įgūdžius. Tai suteikia papildomos motyvacijos, gyvenimo džiaugsmo ir norų siekti naujų iššūkių. 
 
Šiuo metu Andrius pradeda dirbti prie naujo jam projekto ir yra kupinas pasiryžimo naujiems iššūkiams. Natūralu, kad artimiausi jo planai susiję su sėkmingu projekto įgyvendinimu. 
 
Vėliau, jei ir toliau nuspręs tęsti tarptautinę karjerą, Andrius planuoja dar pasitobulinti, praturtinti savo verslo kompetenciją. Greičiausiai rinktųsi MBA studijas Europos ar JAV universitete. Tačiau, pasak Andriaus, „Gyvenime kaip ir versle, svarbiausia yra turėti viziją apie tai ko nori, sieki ir kokie tavo tikslai, o planai keičiasi ar atsiranda nauji, priklausomai nuo aplinkybių ir tavęs paties.“
 
2010 m. Gegužės mėn.

 

Visos sėkmės istorijos