Meniu

Nepažeidžiamų įmonių kūrimas ir valdymas (mokymai anglų kalba)

Nors daugelis vadovų buvo mokomi, jog ateities nuspėti neįmanoma, tyrimai šį teiginį paneigia. Šiandien, taikydami pirminius principus, esame pajėgūs bent iš dalies numatyti visa ko vystymosi kryptį. Šis teiginys negalioja tik vadinamosioms juodosioms gulbėms. 

Maksimalaus stabilumo ir efektyvumo siekimas – praeities metodas, galiojęs lėtai besikeičiančiame pasaulyje. Šiandien įmonės turi vadovauti priešinga taktika ir susikurti nuolatinį tobulėjimą ir mokymąsi skatinančią strategiją.

Šiuose mokymuose lyderiai ir strategai gaus reikalingą medžiagą bei išgirs naujausius tyrimų rezultatus, padėsiančius pasiekti kompanijos nepažeidžiamumą. 

Jeigu apie mokymus norite sužinoti daugiau, registruokitės ČIA.


KAM SKIRTA PROGRAMA?

Aukščiausio lygio vadovams (generaliniams direktoriams, operacijų vadovams, finansų direktoriams, technologijų direktoriams, informacijos vadovams), vyresniesiems vyriausybės pareigūnams, inovacijų strategams.

VERTĖ JUMS:

  • perprasite sąvokos „įmonės nepalaužiamumas“  prasmę ir reikšmę bei suvoksite, kodėl tai svarbus organizacijos tikslas ir matas;
  • suprasite, kurią vietą skalėje Jūsų įmonė užima pagal nepalaužiamumo rodiklį;
  • sužinosite apie svarbias atsparumo didinimo priemones ir strategijas;
  • mokėsite sukurti įmonės nepalaužiamumo stiprinimui skirtą planą.

PROGRAMOS VERTĖ JŪSŲ ORGANIZACIJAI:

  • įgyti įrankiai padės įvertinti įmonės inovacijų ir atsparumo galimybes;
  • gautos žinios suteiks galimybes organizaciją lyginti visuotinėje inovacijų ir atsparumo matavimo skalėje;
  • pasaulinės tendencijos taps aiškios, atsiras supratimas, kaip sukurti ateičiai reikšmingų scenarijų prognozavimo modelius;
  • mokymų turinys suteiks kompetencijas egzistuojančioms organizacinėms problemoms ir iššūkiams kurti reikšmingas įžvalgas ir sprendimus;
  • įmonės išlikimas ir klestėjimas ateityje taps labiau užtikrintas.

​LEKTORIUS:

Profesorius Darrell Mann

Atestuotas inžinierius ir Mechanikos inžinierių instituto narys. Jis pripažintas vienu žymiausiu inovacijų ir įmonių atsparumo srities lyderiu. D. Mann 15 metų dirbo aviacijos ir kosmoso pramonėje, 25 metus lygiagrečiai dirbo pramonės srityje bei vadovavo „Systematic Innovation Ltd“ agentūrai, strateginiu lygiu dirbančiai su tarptautinėmis bei nevyriausybinėmis organizacijomis, startuoliais ir vyriausybinėmis agentūromis 30-yje šalių. Jis yra daugybės vadovėlių, daugiau nei 800 straipsnių autorius ir savo vardu turi daugiau kaip 250 patentų.

DATA:                                                                         INVESTICIJA:

Spalio 9-10 d. 9.00-16.30 val., 2020 m.                    550 EUR

Straipsnis apie 3 priežastis lemiančias 98 proc nesėkmingų bandymų įdiegti inovacijas: SPAUSTI ČIA

.Rolls-Royce“ dirbęs ekspertas savo įžvalgas pateikia šiame straipsnyje.

 

Daugiau informacijos: el. paštu vadovams@ism.lt bei tel.+370 61301131

Jeigu apie mokymus norite sužinoti daugiau, registruokitės ČIA.

Jeigu apsisprendėte, kad mokymuose dalyvausite, juos nusipirkti galite per „Paysera” sistemą.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.