Karjeros konsultacijos būsimiems studentams
2020-09-30

„Psichologijos paslaugų centro 2018 m. inicijuoto tyrimo duomenimis, Lietuvoje net pusė abiturientų jaučiasi visiškai nepasirengę arba silpnai pasirengę savo karjeros planavimui.“

Ieškai sėkmingai karjerai reikalingų sprendimų, tačiau profesiniai pasirinkimai kol kas atrodo gąsdinantys ir kupini nežinomybės? Šiuo klausimu tau pasirengusi padėti ISM komanda, kuri savo ateitimi besirūpinančius ir sąmoningai studijų kryptį siekiančius pasirinkti abiturientus kviečia į Karjeros konsultacijas.

Susitikimo metu (kol kas virtualaus) susipažinsi su studijų galimybėmis Lietuvoje bei gausi įrankius, kurie tau padės: įsivertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses; suvokti tinkamiausią karjeros kryptį; sukurti veiksmingą karjeros planą.

Akvilė Beinorė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų ekspertė pažymi, kad mokslus besirenkančių abiturientų pečius dabar užgulęs sprendimas vieniems kupinas gerų emocijų apie ateityje nuversti ketinamus kalnus, tačiau kitus verčia jaustis pasimetusiais ar netgi slėgti. Mat ne visi žino, kuo nori būti ateityje, ne visi puikiai save pažįsta, o kai kurių pasirinkimą apsunkina ir net keliose srityse pasireškiantys itin stiprūs gebėjimai. Tad ISM parengtos konsultacijos gali padėti surasti savo kelią ar sumažinti nežinomybės jausmą.

„Karjeros konsultacijų metu kiekvienam atėjusiam padėsime geriau save pažinti, aiškiau pamatyti ateities viziją ir savo vietą profesiniame pasaulyje. Kiekvienas į mus besikreipiantis gaus objektyvias ekspertines įžvalgas ir patarimus dėl ateities planavimo“, – sako Akvilė Beinorė.

Užsiregistruoti į karjeros konsultaciją galima ČIA

Apie Akvilę Beinorę

Patirtis

6+ metų patirtis dirbant švietimo sektoriuje

5+ metų patirtis studijų konsultavimo srityje

5+ metų patirtis organizuojant ir įgyvendinant edukacinius projektus, ugdymo karjerai užsiėmimų programas.

4+ metų patirtis vadovaujant ISM bakalauro/magistrantūros studijų pardavimų komandoms.

1+ metų patirtis organizuojant ir įgyvendinant mokymų programas įmonėms.

Išsilavinimas:

Bakalauro ir magistrantūros laipsnis įgytas Vilniaus ir Danijos Aarhus universitetuose.

Rinkodaros strategijos, taikomosios organizacijų psichologijos ir lyderystės moduliai ISM vadovų magistrantūroje.

Viešųjų ryšių ir rinkodaros komunikacijos modulis Lietuvos žurnalistikos centre.

Siekdama profesionalumo šiuo metu Akvilė savo žinias toliau gilina ISM vadovų magistrantūros studijose bei siekia dvigubą diplomą įgyti ISM ir BI Norwegian Business School.