Ne pelno siekiančių organizacijų vadovai kviečiami į universitetą
2020-06-17

Siekiant stiprinti ne pelno siekiančių organizacijų poziciją Lietuvoje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas drauge su Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubu tęsia projektą „STEP UP“ ir socialinių iniciatyvų lyderius kviečia ISM Vadovų magistrantūroje studijuoti nemokamai.

„Ne pelno siekianti organizacija, kaip ir verslas, turi mokėti valdyti finansus, žmogiškąjį kapitalą, susikurti organizacijos veikla tikinčiųjų ratą. Todėl, siekiant sėkmės, ir viename, ir kitame sektoriuje reikia būti įvaldžius panašius įrankius ir mokėti juos tikslingai panaudoti. Projektas „STEP UP” ne pelno siekiančių organizacijų vadovams vykdomą veiklą padės pakelti į kitą lygmenį. Mūsų tikslas – pasiekti, kad iš universiteto į savo veiklą jie grįžtų žinodami, kokius organizacijos procesus reikia gerinti, kurių atsisakyti ar kuo juos pakeisti”, – sako doc. dr. Neringa Ivanauskienė, ISM Vadovų mokyklos dekanė. 

ISM Vadovų magistrantūros studijose ugdomi strateginiai, organizacijos vystymo, lyderystės, vadovavimo, projektų valdymo ir kiti vadybiniai gebėjimai, išsikeliami ir įgyvendinami karjeros tikslai. ISM ne pelno siekiančių organizacijų vadovų vieno modulio studijoms skiria 5 stipendijas.

Projekte „STEP UP” gali dalyvauti vadovai, kurie ilgiau nei 4 metus dirba vadovaujantį darbą ne pelno siekiančioje socialinio sektoriaus organizacijoje ir nori įgyti strateginio valdymo, finansų, projektų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo ir panašių žinių. Aplikuoti į projektą galima iki liepos 31 d. 

„Neretai organizacijos klestėjimas ar nesėkmė priklauso nuo vadovo, o darbas ne pelno siekiančioje organizacijoje iš lyderių reikalauja unikalių gebėjimų ir išskirtinių žinių. Socialinės iniciatyvos keičia žmonių gyvenimus, todėl, suprasdami jų svarbą bei vertę, įsitraukėme į ISM projektą ir nusprendėme padėti skleisti žinią apie šią iniciatyvą. Žinome, kad po studijų ne pelno siekiančių organizacijų vadovai grįš dar labiau pasikaustę ir žinos, kaip pasiekti nepaprastų rezultatų”, – sako Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubo atstovas Romualdas Bėkšta.
Projekto partneris Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubas padeda įgyvendinti iniciatyvos sklaidą, vykdyti kandidatų atranką, vystyti ir tobulinti projektą. 

Atrinkdama studijuoti vadovus iš Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubo  ir ISM atstovų sudaryta komisija atsižvelgs į kandidatų galimybes ir motyvaciją įgyvendinti pokyčius savo sektoriuje, sektoriaus poreikį vadovų ugdymui, vadovavimo patirtį. 

Sudarant galimybę drauge studijuoti socialinio, verslo bei viešojo sektoriaus atstovams bus užtikrintas dalijimasis gerosiomis praktikomis, sudaromos bendradarbiavimo galimybės bei stiprinamas šiuo metu vienas jautriausių sektorių Lietuvoje.  

Kaip dalyvauti:

Susipažinkite su Konkurso nuostatais  ir registruokitės į atranką iki 2020 m. liepos 30 dienos 17 val. REGISTRACIJA

Informavimas apie  priėmimo pokalbių grafiką iki 2020 m. rugpjūčio 6  dienos. 

Jei turite klausimų kreipkitės:  arba telefonu +370 674 48 466

Daugiau apie projektą ČIA.