Meniu

Naujiena

Atvira paskaita – susitikimas „Leadership Through Storytelling“

Mieli ISM absolventai,

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir „Kuriančios bendruomenės“ kviečia į atvirą paskaitą – susitikimą „Leadership Through Storytelling“.

Susitiksime su Mary Alice Arthur, viena žymiausių istorijų pasakojimo (angl. storytelling) ir dalyvaujančiosios lyderystės (angl. art of hosting) metodo facilitatorių Europoje. Anot jos šiandienos vadovai meistriškai žongliruoja besikeičiančiais vaidmenimis, vadovo, lyderio, facilitatoriaus. Istorijų pasakojimo (angl. storytelling) meistras – tai nauja rolė, tarsi kontekstas, apjungiantis kitus vaidmenis. Organizacijoje istorijos pasakojimas gali tapti tiek galimybe, tiek grėsme vadovavimui, lyderystei ir facilitavimui. Yra daug istorijų, kurias turime nustoti pasakoti – tai baimės, susiskaldymo ar kaltės istorijos. Ir daug istorijų, kurias turime pradėti kurti: apie tai, kas veikia, apie bendradarbiavimą, apie mūsų svajones ir santykių jėgą. Stiprus ryšys ir įsitraukimas ateis kaip pasekmė. Kokias istorijas pasakojate jūs?

Mary Alice Arthur

Mary Alice Arthur vadinama istorijų aktyviste (angl. story activist) ir sąmoninga gyvenimo klajokle (angl. a life-long intentional nomad), kuri keliaudama moko, mokosi, renka istorijas, domisi mitologija ir pina tai į  išminties pynę. Ji yra organizacijos SOAR (getsoaring.com) įkūrėja, daugiau kaip 15 metų facilituoja pokyčius kompanijose, strateginiuose, vizionieriškuose ar bendruomenės projektuose. Mary Alice naudoja Storytelling metodą organizacijų ir bendruomenių konsultavimui ir yra viena garsiausių Art of Hosting metodo facilitatorių Europoje. Ją galima sutikti tiek Amerikoje, tiek Europoje, tiek Naujojoje Zelandijoje vykstančiose konferencijose ar inovatorių judėjimuose.

Kuriančios bendruomenės

Mary Alice Arthur į Lietuvą atvyksta nevyriausybinės organizacijos „Kuriančios bendruomenės“ iniciatyva. „Kuriančių bendruomenių“ misija kurti pozityvius ir ilgalaikius pokyčius švietime. Jų vizijoje Lietuva tampa tinklu aktyvių bendruomenių, gebančių susitelkti ir kartu spręsti sudėtingas problemas bei kurti ateitį, kurioje mes visi norime gyventi. Savo veikloje „Kuriančių bendruomenių“ komanda pasitelkia dalyvaujančiosios lyderystės metodiką (artofhosting.org) ir yra palaikoma šios metodikos ekspertų tinklo, švietimo inovatorių, konsultantų ir praktikų iš skirtingų pasaulio šalių (Nyderlandų, Danijos, Estijos, Naujosios Zelandijos, JAV, Belgijos). Netrukus startuos jų sukurta inovatyvi mokytojų parengimo programa „Mokytojų mokykla” (www.mokytojumokykla.lt), skirta sutelkti entuziastus mokyklose tam, kad jos gebėtų transformuotis ir keisti mokymo(si) procesą. Būtent į „Mokytojų mokyklą“ atvyksta Mary Alice Arthur. 

Parama „Kuriančioms bendruomenėms“

Dėkojame „Kuriančioms bendruomenėms“ už galimybę susitikti su Mary Alice Arthur ir kviečiame susitikimo dalyvius paremti „Kuriančias bendruomenes“, jei jums svarbu inovuoti mokymo ir mokymosi procesą ir jei jums buvo vertinga „Leadership through Storytelling“ paskaita. Paramą galite pervesti čia:

VŠĮ Kuriančios Bendruomenės
Įm. kodas: 303202992
Sąsk. numeris: LT607300010137671367
Adresas: Stanevičiaus 43-28, Vilnius, 07115.

Data: 2015 liepos 2 d. (ketvirtadienis)
Laikas: 18:00
Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Inovatorių bazė, Vilnius

Registracija į paskaitą >>>