Moksliniai tyrimai

ISM vykdomi pasaulinio lygio moksliniai tyrimai Tvarumo ir sveikatos, Išmaniosios inovacijos ir Tarptautiškumo temomis

Apie mokslinius tyrimus

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas savo mokslinę veiklą grindžia naujų žinių ir idėjų kūrimu bei jų pritaikymu ekonomikoje, politikoje ir versle. Tarptautiniai tyrimai yra nukreipti į augančius visuomenės, ekonomikos ir verslo iššūkius ir siekia įtakoti bei patenkinti visuomenės poreikius. Mokslininkų grupės nagrinėja valstybinės ir regioninės reikšmės valdysenos, ūkio ir verslo klausimus ir prisideda prie moksliniais tyrimais paremtos švietimo sistemos kūrimo bei palaiko mišraus mokymosi galimybes.
Universitetas palaiko glaudžius ryšius su verslu, valstybinėmis ir tarptautinėmis ekspertų ir mokslininkų asociacijomis ir draugijomis bei bendradarbiauja su žymiais tyrėjais ir tyrėjų grupėmis. Dalyvavimas tarptautinėje veikloje skatina veiksmingą mokslinį bendradarbiavimą ir bendrų straipsnių publikavimą aukšto lygio moksliniuose žurnaluose. Tyrėjai sėkmingai įgyvendina valstybės finansuojamus mokslinius projektus ir dalyvauja tarptautiniuose projektuose pagal Horizon 2020 programą.
ISM universitetas yra pripažinta ekspertų institucija ir žinių centras, plėtojantis aktualius tyrimus su verslu ir verslui.
ISM aktyviai vykdo mokslinius tyrimus, prisidedančius prie ekonomikos stiprinimo, inovacijų skatinimo ir sudėtingų problemų - visa tai veda mus sprendimo tvarios ir klestinčios visuomenės link. ISM akademinių darbuotojų tyrimai įgalina kurti naujus produktus, verslo praktikas ir ateities strategijas.
Prof. dr. Viltė Auruškevičienė
Studijų ir mokslo prorektorė

Tyrimų sritys

Vadyba

Rinkodara ir vartotojų elgsena

Finansai ir ekonomika

Kontaktai

envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-rightarrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram