ISM Koučingo sesijos

 

Atėjus metui pasirinkti profesiją neretam kyla daug klausimų ir dvejonių. Šiuo klausimu tau pasirengusi padėti ISM komanda, kuri savo ateitimi besirūpinančius ir sąmoningai studijų kryptį siekiančius pasirinkti abiturientus kviečia į Karjeros koučingo sesiją.

Susitikimo metu susipažinsi su studijų galimybėmis Lietuvoje bei gausi įrankius, kurie tau padės: įsivertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses; suvokti tinkamiausią karjeros kryptį; sukurti veiksmingą karjeros planą.

Susipažink su ISM studijų konsultantais

Akvilė Beinorė – tikra savo srities profesionalė, kuri gali būti laikoma mokymosi visą gyvenimą pavyzdžiu. Greitai besikeičiančiame pasaulyje reikia nuolat tobulėti, tad Akvilė nenustoja semtis naujų žinių tiek universitete, tiek įvairiuose kursuose. Akvilė bakalauro ir magistrantūros studijas baigė Vilniaus ir Danijos Aarhus universitetuose, o šiuo metu mokslus tęsia ISM universiteto Vadovų magistrantūroje, kur studijuoja Rinkodaros strategijos, Taikomosios organizacijų psichologijos ir Lyderystės modulius. Siekdama profesionalumo Akvilė šiuo metu  žinias toliau gilina ISM vadovų magistrantūros studijose bei siekia dvigubą diplomą įgyti ISM ir BI Norwegian Business School. Beje, Akvilė Lietuvos žurnalistikos centre taip pat baigė viešųjų ryšių ir rinkodaros komunikacijos modulį.

Akvilė profesionalų sprendimą duos ne tik remdamasi moksliškai pagrįstomis teorijomis, praktikomis ir žiniomis, tačiau ir darbo metu sukaupta patirtimi. Švietimo sektoriuje ji dirba daugiau nei 6 metus, studijų konsultavimo srityje – daugiau nei 5. Tiek pat laiko ji organizuoja bei įgyvendina edukacinius projektus, ugdymo karjerai užsiėmimų programas. Akvilė daugiau nei 4 metus vadovauja ISM bakalauro/magistrantūros studijų pardavimų komandoms bei daugiau nei 1 metus organizuoja ir įgyvendina mokymų programas įmonėms. Tad, jeigu turi klausimų apie studijas, karjerą ir ateitį, – drąsiai klausk ir būk tikras, kad Akvilė tau padės pasirinkti teisingai.

 

Silvija Butkutė – ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto karjeros konsultantė ir alumnė! Tad atėjęs pas Silviją gausi ne tik profesionalią konsultaciją bei nuoširdų patarimą, tačiau ir patirtį iš pirmų lūpų – ji tau atvirai papasakos apie savo laiką ir potyrius universitete, pasidalins unikaliomis istorijomis ir žiniomis.

Silvija tikra asė ir konsultavimo srityje, mat daugiau nei 3 metus dirba švietimo sektoriuje, daugiau nei 4 metus mentoriauja jaunimo lyderystės programoje ir virš dviejų metų savanoriauja edukaciniuose projektuose!

 

Laurynas Puidokas – profesionalus karjeros konsultantas, mokymų lektorius, sertifikuotas „Multiple Natures“ prigimčių ir intelektų sistemos praktikas, „Euroguidance“ karjeros ugdymo ambasadorius Lietuvoje. Per pastaruosius ketverius metus karjeros klausimais jis konsultavo daugiau nei 600 asmenų Lietuvoje ir Latvijoje.

Laurynas veda mokymus ir seminarus apie karjeros pasirinkimą ir pokyčius karjeroje moksleiviams bei suaugusiems asmenims. Jis taip pat parengė metodines gaires mokyklų karjeros specialistams. Laurynas nuolat kelia savo kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje bei skaito pranešimus įvairiose konferencijose. Be viso to, Laurynas yra  ISM universiteto alumnas, tad jo sukaupta patirtis, aukšta kvalifikacija, žinios bei ISM universitete praleisti studijų metai tau ne tik padės karjeros klausimais, tačiau ir suteiks nemažai unikalių, tik universiteto studentui turimų žinių ir patirčių.

Karjeros konsultacijų metu mes:

Supažindiname su pagrindiniais karjeros planavimo principais
Atliekame savianalizės pratimus
Apžvelgiame studijų galimybes Lietuvoje ir užsienyje
Tyrinėjame karjeros galimybes Lietuvos darbo rinkoje
Teikiame praktinius patarimus formuojant ilgalaikius ir trumpalaikius karjeros tikslus
Konsultuojame dėl CV ar motyvacinio laiško rašymo

Atlik testą ir sužinok, kokia profesija tau tinka