Mainų galimybės

Apie programą

Dvigubo diplomo programa – galimybė dalį studijų laikotarpio mokytis viename iš universitetų, su kuriuo ISM universitetas turi pasirašęs dvigubo diplomo partnerystės sutartį.

Sėkmingai baigęs studijas abiejuose universitetuose studentas gauna du diplomus – ISM ir universiteto-partnerio.

Dalyvaujant dvigubo diplomo studijų programoje universitete, esančiame vienoje iš Europos Sąjungos valstybių, studentai turi galimybę gauti stipendiją (320–570 eurų semestrui, priklausomai nuo valstybės, į kurią vykstama) vienam semestrui.

Kas gali dalyvauti ir kokie yra kriterijai

Dalyvauti gali visi ISM studentai, atitinkantys partnerių reikalavimus.

Daugiau informacijos apie reikalavimus rasite čia:

Stipendija

Dalyvaudami dvigubo laipsnio programoje vienos iš Europos Sąjungos šalių universitetuose, studentai turi galimybę gauti stipendiją (320–570 eurų per semestrą, atsižvelgiant į paskirties šalį) už vieną semestrą.

D.U.K

Turime skirtingų partnerių su skirtingomis kainomis. Gali būti, kad dviguba studijų programa jūsų pasirinktame universitete yra nemokama. Patikrinkite naujausią informaciją adresu .

Ne, bakalauro arba magistro baigiamasis darbas rašomas tik vieną kartą. Nuo dvigubo diplomo sutarties priklauso, kur rašysite.

Studijos užsienyje negali sudaryti daugiau nei puse jūsų studijų laiko. Jei nepažeidžiate šio limito galite bandyti derinti Erasmus/dvišalius mainus ir dvigubo diplomo mainus. Kiekvienu atveju detaliau galite teirautis .

Norint gauti ERASMUS+ programos stipendiją vykstant į universitetą, kuris turi Erasmus chartiją, turite dalyvauti konkurse. Stipendijos yra skirstomos atsižvelgiant į jūsų konkursinį balą.