Meniu

Magistrų klubas

ISM Magistrų klubas – visuomeninė organizacija, kurios nariu gali tapti kiekvienas ISM magistrantūros studijų absolventas. 

ISM Magistrų klubas buvo įkurtas 2002 m. pirmosios magistrų laidos iniciatyva. Šiuo metu klubas vienija daugiau nei 100 visų laidų absolventų. Klubo nariai dalinasi patirtimi ir žiniomis, kartu leidžia laisvalaikį, susiranda naujų verslo kontaktų, bendradarbiauja su ISM. Narius vienija aukšta verslo kultūra, sąžiningumas ir profesionalumas. 

Magistrų klubas rengia susitikimus su įvairių sričių ekspertais, žymiais ir įdomiais verslo ir visuomenės atstovais, taip pat organizuoja seminarus aktualiais vadybos klausimais, aktyviai dalyvauja ISM bendruomenės gyvenime. Klubo organizuojamos kasmetinės vadybos konferencijos, praktikų akademijos renginiai, vasaros šventės klubo nariams, kalėdiniai renginiai jau spėjo tapti tradicija.
 
Klubas vadovaujasi nuolatinio tobulėjimo ir mokymosi visą gyvenimą principais, skatina palaikyti ryšį su akademine ir verslo bendruomene, prisideda prie verslo kultūros ugdymo ir narių vadybinės kompetencijos kėlimo.

Daugiau informacijos apie klubo veiklą ir narystę jame rasite čia:

Tinklapis

Facebook