Meniu

M-N-O

Macrobond

Aprašymas:
Macrobond terminalas suteikia prieigą prie duomenų ir analitinių įrankių, kurie yra ypatingai svarbūs kiekvienam ekonomistui, strategui, analitikui, investuotojui ar sprendimų priėmėjui.  Taigi, tai įrankis skirtas kiekvienam ISM studentui.
Prisijungimo duomenys:
Terminalą rezervuotis iš anksto galite bibliotekoje, elektroniniu paštu biblioteka@ism.lt arba telefonu (8 5) 212 3958
Instrukcijos:

OECD iLibrary

Teminiai dalykai:
Statistika, ataskaitos, įvertinimai.
 
Aprašymas:
OECD iLibrary – Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos leidyklos duomenų bazė, kuriame galite rasti tarptautinių ataskaitų apie energetiką, politiką, socialinę rūpybą ir t.t. Ypač naudinga rašantiems rašto ir mokslinius darbus.
 
Prisijungimo duomenys:
Iš dalies nemokama peržiūra
Knygas galima atsisiųsti arba peržiūrėti naršyklėje. Kai kurias knygas siūloma įsigyti.
 

 

Open DOAR

Teminiai dalykai:
Įvairūs.
 
Aprašymas:
Atviros prieigos katalogas, kuriame galima rasti nuorodas į įvairių sričių dalykų atviros prieigos talpyklas, tarp jų 78 talpyklos verslo ir ekonomikos tematika.
 
Prisijungimo duomenys:
Atvira prieiga.
 

 

OpenAIRE

Teminiai dalykai:

Atviroji prieiga prie mokslo publikacijų

Aprašymas:

Projekto „OpenAIRE“ tikslas – sukurti atvirą ir tvarią mokslinių ryšių infrastruktūrą, atsakingą už visų mokslinių tyrimų rezultatų (leidinių, tikslinių duomenų rinkinių, programinės įrangos ir paslaugų) valdymą, analizę, teikimą, stebėseną ir sąsają su esamomis, planuojamomis kurti ir būsimomis saugyklomis. Tikimasi skatinti duomenų ir pagrįstų tyrimų rezultatų pakartotinį naudojimą visose mokslo sferose.

Galimybė įgyti naujų žinių, prieiga prie informacijos ir duomenų yra neatsiejama aukštojo mokslo tyrimų dalis, prisidedanti prie visuomenės pažangos. Geresnė duomenų prieiga yra svarbi žinių perdavimui (mokymui), žinių generavimui (tyrimams) ir žinių valorizacijai (pilietinei visuomenei). 

Prisijungimo duomenys:
Atvira prieiga.

 

Oxford Journals

Teminiai dalykai:
Humanitariniai, Socialiniai mokslai, Gamtos mokslai.
 
Aprašymas:
Įvairių mokslo sričių žurnalų duomenų bazė.
 
Prisijungimo duomenys:
Dalis straipsnių atviros prieigos.