Lyderystė | ISM
Meniu

Lyderystė

Atsakymų į lyderystės „kaip“ ieškoma ne pirmąjį šimtmetį. Kaip sutelkti žmones? Kaip kartu siekti bendro tikslo? Kaip komandą vesti paskui save? Daugelis tyrimų patvirtina, kad kiekvienas kontekstas, kiekviena asmenybė (lyderis), kiekvienas sekėjas ir kiekviena unikali situacija daro įtaką šiam lyderystės „kaip“.

Lyderystė: galios įprasminimas modulyje pasveriamos per daugelį metų sukauptos ir išbandytos lyderystės bei organizacijų elgsenos žinios, tyrinėjamos ir pasimatuojamos šiuolaikinės lyderystės mokyklos, mokomasi pažinti lyderystės prasmę ir kurti ją kitiems. Baigę modulį gebėsite atsakyti į klausimus – kodėl renkuosi lyderystės kelią, ką galiu pasiūlyti savo sekėjams ir kodėl žmonės turi mane sekti.

Modulio temos

Versle nukopijuoti galima beveik viską, tik ne lyderio sukurtus santykius ir tvarią komandą. Vadovų mėginimai mėgdžioti sėkmingus lyderius retai suteikia norimą rezultatą. Kiekvienas lyderis, kiekviena organizacija ir situacija – unikali. Todėl būtina rasti savo kelią, savo sprendimą, kuris tinka Tavo sekėjui, Tavo atvejui, Tavo organizacijai. Lyderystė – tai drąsa eiti savo keliu ir pakviesti juo žengti kitus.

Modulis skirtas

Organizacijų ir įvairių grandžių vadovams, ieškantiems atsakymų į lyderystės „kaip“.

Baigę modulį:

  • Pažinsite skirtingus lyderystės tipus, jų privalumus ir trūkumus;
  • Įgysite kompetencijas, leisiančias suformuoti lyderio–sekėjo santykį, kurti viziją, prasmę darbuotojams;
  • Sustiprėsite kaip asmenybė, vadovas ir lyderis;
  • Rasite savo lyderystės sprendimą, kurį galėsite suteikti savo sekėjams ir organizacijai.

Modulio vadovė

Dr. Alisa Miniotaitė – personalo atrankų bendrovės „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“, veikiančios Baltijos šalyse ir Skandinavijoje, įkūrėja. A. Miniotaitė yra sertifikuota „ICC“ ugdomojo vadovavimo trenerė, organizacijų „Academy of Management ir „International Leadership Association“ narė, stažavosi Danijos, Norvegijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų universitetuose. A. Miniotaitės tyrimų ir profesinių interesų sritys – vadovavimas ir lyderystė, organizacijų elgsena.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete dėstanti ekspertė yra vedusi vadovams ir lyderiams skirtą Žinių radijo laidą „Lyderio dilema“, rengia komentarus Lietuvos naujienų portalams, taip pat daugiau nei 15–ka metų konsultuoja Lietuvos ir užsienio kompanijas, veda mokymus jų darbuotojams.

Interviu su modulio vadove dr. Alisa Miniotaite skaitykite čia

Modulio tvarkaraštį ir platesnę informaciją rasite ČIA>>

 

Studentų atsiliepimai

 

Mano mintis apie modulį. Nors dėliojau keliais sakiniais, bet visgi manau šituo vienu vieninteliu sakiniu jis yra apibūdinamas geriausiai:

Tai modulis skirtas atrasti save: kaip lyderį, kaip sekėją, kaip asmenybę.

Laura Joffė,

VĮ Lietuvos oro uostai

Vykdomoji direktorė

Bijai vilko - neik į mišką. Bijai pažinti save ir suprasti gyvenimo laikinumą – neik į lyderystės modulį. Modulio metu ne tik galutinai atsakai sau į klausimą, kuo skiriasi vadovas nuo lyderio, bet ir supranti kokiu lyderiu tu nori būti pats, kokias asmenines savybes turi  patobulinti, kad tavimi ir tavo vizija patikėtų kiti.

Modestas Ancius,

Gen. Direktorius

UAB Baltnetos komunikacijos

 

 

Dalyko aprašas
Parsisiųsti