Programos „Globali lyderystė ir strategija“ pažintinė sesija

Renginio data: balandžio 20 d., 12:00 val. (Lietuvos laiko zona).

Renginio kalba: anglų.

Nori pradėti vadovo karjerą? Jei taip, startuok užtikrinti ir sklandžiai! Vadovauti – išmokstama, o lyderytės įgūdžiai – išugdomi. Naujos magistrantūros programos „Globali lyderystė ir strategija” metu kaupsi žinias ir vystysi kompetencijas, kurių reikia norint tapti vadovu.

Kokiomis priemonėmis ir būdais tai padarysi – sužinok programos pažintinėje sesijoje. Jos metu iš arčiau susipažinsi su ekspertais, kurie tave lydės viso vadovavimo mokymosi metu. Tai programos vadovė, dėstytojai ir mentoriai. Sužinosi, kaip įgytas žinias pritaikysi praktikoje bei kokias išskirtines galimybes tau atvers ši programa.

Taip pat, sesijos metu plačiau susipažinsi su tarptautinėmis ir finansavimo galimybėmis, galėsi užduoti tau rūpimus klausimus  bei sužinosi kodėl geriausias finansavimo sąlygas gali gauti stojant išankstinio priėmimo metu, kuris jau įsibėgėjo!

Ši studijų programa atvers duris į geriausias užsienio ir Lietuvos lyderystės praktikas ir visa tai pasiekiama ranka – ISM universitete. Dalyvauk programos pažintinėje sesijoje ir sužinok, kaip pradėti naujo vadovo kelionę.

Dalyviai:

  • Dr. Vita Akstinaitė, programos vadovė, praleidusi daugiau nei 10 m. užsienyje, kurių metu vykdė projektus D. Britanijoje, Australijoje, Japonijoje, Indijoje, JAV.
  • Dr. Carlos Raúl Sánchez, vizituojantis ekspertas iš Montpellier verslo mokyklos Pranzūcijoje. Carlos turi daugiau nei 21 m. tarptautinės dėstymo, tiriamojo darbo ir verslo konsultavimo patirties įvairiose šalyse kaip Ispanija, Meksika, Prancūzija ir Australija.
  • Rūta Banytė, programos mentorė ir ISM Vadovų MBA alumnė. Rūta yra direktoriaus pavaduotoja ir pardavimų vadovė „Foxpay“ fintech‘e. Ji turi ilgametę patirtį pardavimų srityje, o vadovaujantį darbą dirba daugiau nei 10 m.