Karjera prasideda čia

fb cover ism

Šiemet net ir karjeros dienos studentus pasitinka pasikeitusios. Visgi, mes pasistengėme šią situaciją išnaudoti, kaip įmanoma geriau, todėl siūlome šį tą naujo!  Atsinaujinusios karjeros dienos „Career happens here“ tai vieta, kur žmonės susitinka ir siekia tikslų kartu.

„Career happens here“ – trijų savaičių trukmės renginių ciklas, kurio metu iš netikėtų ir neįprastų perspektyvų busite supažindinti net su 14 įmonių.

Workshops Happen Here

Čia turėsi galimybę sudalyvauti trijose virtualiuose ir gyvose dirbtuvėse. Kaip sužavėti darbdavį savo reziume? Ar geras socialinės medijos įvaizdis yra būtinas? Naudingi patarimai jūsų pirmam profesionaliam darbo interviu.

Būk pasiruošęs savo sėkmingai karjerai! Į dirbtuves registruokis ČIA

Connections Happen Here

Šioje dalyje turėsite unikalią galimybę pažvelgti į skirtingų įmonių vidinę kultūrą. Nuo spalio 26 iki lapkričio 11 dienos galėsi pažiūrėti net 8 vaizdo įrašus, kuriuose geidžiamiausios įmonės papasakos apie savo veiklą. Procesas vyks paprastu principu – mums pasidalinus vaizdo įrašu, galėsi pamatyti visas laisvas pozicijas, į kurias galėsi aplikuoti. Tad tai yra reali galimybė rasti darbą, praktiką ar sudalyvauti interviu. Pasinaudok žiniomis, įgautomis dirbtuvių metu bei profesionaliai pristatyk save!

Ideas Happen Here

Lapkričio 12 dieną mes pakviesime visus prisijungti į online konferenciją. Įmonių atstovai pasidalins savo idėjomis apie žmogiškųjų išteklių srities tendencijas ateityje, skaitmenizavimą ir kita.

PROGRAMA

17:00 – „The Future Work Now: Response to Major Trends Impacting People“, Lina Petruškevičiūtė & Rūta Stanevičiūtė (EY, Senior Managers)

17:30 – „Your Own Brand Manager“, Andrius Agafonovas ( SEB, Global process manager)

18:00 – „What Employers And Employees Expect From Each Other?“ Marija Miselytė (Cognizant, Trainings Lead)

18:30 – „Career Planning – Stay in a Corporate Job or Join a Startup to Hypercharge Your Growth?“ Vaidotas Urba (Vinted, CFO)

 

Registracija: www.ism.lt/ideashappenhere/

 

Career Happen Here Videos

„Kilo.Health“

„Tesonet“

„Danske Bank“

„Bitė Lietuva“

„Moody’s“

„MailerLite“

„Nestle“

„Adform“

Popcorn_karjeros-dienos_1920x1080-event-cover-FB

Balandžio 1 dieną

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (1-uose rūmuose)

Karjeros mugė

Trijų su puse valandų mugės tipo renginys, kuriame turėsite galimybę prisistatyti ISM studentams, papasakoti apie įmonę ir karjeros galimybes joje, sudominti studentus bei apsikeisti kontaktais su sudominusiais studentais. Įmonės kviečiamos atsivežti lengvai pastatomus mobilius stendus. Stendo vieta suderinama prieš renginį. Kasmet renginyje dalyvauja keli šimtai universiteto studentų.

Kontaktų popietė

Kontaktų popietėje kviečiame dalyvauti aktyviausius ir labiausiai motyvuotus ISM studentus – ISM klubų atstovus, organizacijų narius, geriausius kursų atstovus bei labiausiai motyvuotus studentus. Neformalioje aplinkoje galima ne tik geriau pažinti ISM studentus, bet ir užmegzti glaudesnius ryšius su ISM klubų ir organizacijų atstovais, atrasti bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes.

Vertė jūsų įmonei/organizacijai:

  • karjeros mugės metu bendravimui su studentais suteikiamas plotas stendui (3,5 val. mugės tipo renginys)
  • kontaktų popietėje kviečiamas dalyvauti vienas įmonės atstovas, kuris bendraus su labiausiai motyvuotais ir geriausiais ISM studentais (1,5 val. renginys)
  • įmonės logotipui skiriama vieta ISM tinklapyje
  • įmonės logotipas ir pristatymas naudojamas renginio komunikacijoje
  • įmonei pageidaujant (2020 m.) suorganizuojama įmonės paskaita / seminaras / susitikimas su studentais (atskirai suderinus temą, laiką ir formatą) arba ieškoma kitų įmonei patrauklių bendradarbiavimo formų

Dalyvio mokestis – 200 Eur + PVM

100 Talentų programos partneriams dalyvavimas yra nemokamas.

 

Kontaktinis asmuo

Živilė Gribulytė

tel. (8 5) 212 39 61

.

Programa

Nuo spalio 26 d. iki lapkričio 12 d. kviesime dalyvauti seminaruose, pristatysime jums įmones bei kviesime dalyvauti konferencijoje.

Data ir laikas Tema
Spalio 26 d. 16:30 Building Your Resume (Online) Paula Zeikmane and Milda Zarankaitė, Google
Lapkričio 3 d. 16:30 Level up your image in social media: 5 steps checklist. Odeta Valiuškytė, IBM and Storyfounders
Lapkričio 5 d. 16:30 Job Interview 2020: Real & Online | Tips & Tricks from PwC Recruitment Experts
Spalio 26 – lapkričio 11 d. Susipažink su įmonėmis – „Connections Happen Here“ (Video)
Lapkričio 12 d. 17:00 Konferencija – „Ideas Happen Here“

Partneriai