Meniu

Mentoriams

ISM Mentorystės projektas nuo 2014 m. suburia studentus ir absolventus bei tarpininkauja jiems formuojant abipusiai naudingą bendravimą. ISM absolventai iš įvairių sričių skiria savo laiką pasidalinti patirtimi, konsultuoti ir patarti ISM studentams atsakyti į klausimus: Kaip galėčiau pasiekti savo tikslus? Kaip planuoti savo karjerą? Kaip sėkmingai studijuoti ir rasti laiko užsiimti mėgstama veikla? Net ir pasibaigus Mentorystės projektui, studentai ir absolventai raginami ir toliau tęsti bendravimą.

Atsinaujinęs projektas pradeda bendradarbiavimą su mentorystės platforma idialogue. Šią platformą sukūrė ISM alumnas - Saulius Alksnis siekdamas palengvinti mentoriaus ir mentee susipažinimo procesą. ISM pirmas universitetas Lietuvoje kuriame studentų ir alumnų partnerystė paremta inovatyviu ir patogesniu mentoriaus radimu.

Projekto eiga

1. Mentorių registracija

2. Studentų registracija, kandidatavimas ir bendravimo su mentoriumi pradžia

3. Tris mėnesius trunkantis mentorystės procesas, neformalūs susitikimai, išskirtiniai renginiai projekto dalyviams

4. Finalinis renginys

Mentoriaus vaidmuo

Pagrindinis mentoriaus vaidmuo yra padėti studentui tobulėti dalinantis savo profesine bei asmenine patirtimi. Bendraujant su studentu mentorius užduoda provokuojančius klausimus, taip padėdamas studentui įgauti daugiau žinių, kurios ateityje pravers priimant sprendimus.

Sėkmingas mentorius:

  • Motyvuoja: išreiškia pasitikėjimą besimokančiojo gebėjimais ir skatina išbandyti naujus dalykus
  • Dalinasi: moko ir pataria kaip užmegzti profesinius ryšius
  • Padeda: skatina atvirą ir nuoširdų bendravimą, išklauso studento nuomonę bei reaguoja į jo poreikius
  • Moko: padeda studentui augti profesiškai bei įgyvendinti realius užsibrėžtus tikslus

Tapimas Mentoriumi tai ne tik bendravimas akis į akį su studentais, kurie dažnai suteikia naujų įžvalgų, perspektyvų, bet ir svarus indėlis į būsimų absolventų sėkmę bei ISM Alumni bendruomenės stiprinimą. 

Registruotis: https://www.idialogue.lt/register