Meniu

Apie mus

Karjeros centras – grandis, jungianti ISM studentus bei absolventus su verslo bendruomene, valstybinėmis institucijomis bei organizacijomis. Studentai skatinami pradėti planuoti savo karjerą jau universitete, kad baigę studijas galėtų sėkmingai panaudoti užmegztus ryšius su bendrovėmis ir profesiniu pasauliu.

Karjeros centras:

  • konsultuoja studentus, ieškančius praktikos ar darbo, pasiūlo ir kartu aptaria galimas paieškos alternatyvas ir strategijas;

  • padeda studentams parengti profesionalų CV bei parašyti pirmuosius motyvacinius laiškus;

  • skelbia praktikos ir darbo pasiūlymus, aktyviai kviečia studentus dalyvauti įvairiuose konkursuose ir projektuose;

  • organizuoja renginius, seminarus, diskusijas ir susitikimus su įmonių atstovais, absolventais;

  • rengia Karjeros dieną, kurioje studentai gali prisistatyti verslo  bendrovėms, užmegzti naudingų kontaktų, surasti potencialių praktikos ir darbo vietų. Kasmet čia apsilanko keli šimtai universiteto studentų ir daugiau kaip 30 verslo įmonių, organizacijų. 

ISM absolventų bendruomenė vienija daugiau nei 5000 absolventų ir kasmet šis skaičius pasipildo keliais šimtais naujų narių. Absolventai aktyviai įsitraukia į universiteto veiklas – dalyvauja Verslo taryboje, vertina studijų programas, inicijuoja ir prisijungia prie įvairių projektų, remia gabius universiteto studentus. 2012 m. absolventai įkūrė ISM alumni asociaciją. Absolventų bendruomenė buriasi ir virtualioje erdvėje, kur jie gali susikurti savo profilį, keistis kontaktais, bendrauti, dalyvauti universiteto gyvenime.