ISM universitetas – tramplinas į pasaulinę patirtį ir karjerą
2020-06-15

ISM – modernus, šiuolaikiškas, tarptautinis universitetas, įsikūręs Lietuvos sostinės Vilniaus širdyje į kurį studijuoti ir gilinti žinias atvyksta jaunuoliai iš viso pasaulio. 

ISM dėstytojai tobulinosi geriausiose pasaulio švietimo įstaigose: Oksfordo, Harvado, Niujorko bei kituose prestižiniuose universitetuose ir net 37 procentai jų čia atvyko iš užsienio. Jie nuolat kelia savo kvalifikaciją, stažuojasi Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse, o sukauptą patirtį, žinias, naujausias praktikas ir teorijas perduoda ISM studentams. 

Studijos Lietuvoje – tramplinas į pasaulinę patirtį

Besimokantiems ISM suteikiamos plačios mainų galimybės – universitetas turi net 106 mainų partnerius 46 valstybėse, todėl čia studijuojantieji gali išvykti ir patirties įgyti egzotiškiausiose pasaulio valstybėse – apsilankyti Singapūre, Australijoje, Pietų Korėjoje, Argentinoje, Peru ir kitur. 

ISM studentams taip pat suteikiama galimybė pasinaudoti dvigubo diplomo programa, kurios metu, praleidus dalį mokslų užsienio partnerių universitete, vienerių studijų metu suteikiami dviejų universitetų diplomai. Pasinaudoję dvigubo diplomo programa ISM studentai gali įgyti prestižinių Norvegijos, Švedijos, Prancūzijos ir JAV universitetų diplomus.

Moderniame universitete – modernūs mokymo metodai

ISM universitetas pasižymi inovatyviais mokymo metodais, tarpdiscipliniškumu, kritinio mąstymo ir kūrybiškumo ugdymu. Studijų programose galima atrasti tokių išskirtinių metodų, kaip žaidimų teorija, politinių lygčių sprendimas,  analitinių gebėjimų įtvirtinimas verslo konsultavimo projekto metu ar stažuotė įmonėje, kurios metu studentas rengia organizacijos strategiją, atlieka analizę, tyrimą ar ieško problemos sprendimo. Į paskaitas pasidalinti savo asmenine patirtimi, iššūkiais ir vertingais patarimais reguliariai atvyksta verslininkai ir įvairių organizacijų vadovai. 

Atsižvelgdamas į darbo rinkos tendencijas ir naujų kompetencijų poreikį ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas šiemet atnaujino visas savo bakalauro studijų programas, kurių turinys papildytas informacinių technologijų dalykais.  ISM universitetas pradėjo partnerystę su lyderiaujančia skaitmeninio švietimo mokykla „Turing School“, kuri ISM studentus mokys Harvardo metodologija paremto programavimo kurso. IT žinias gaus studijuojantys tiek ekonomiką, tiek finansus, tiek vadybą ar politiką.

ISM puikiai vertina ekspertai ir absolventai

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas turi puikų vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o čia gautą kokybišką išsilavinimą patvirtina ir sklandus studentų įsiliejimas į darbo rinką. 

„Investuotojų forumo“ atliktas tyrimas parodė, kad didžiausių Lietuvoje veikiančių užsienio kapitalo įmonių vadovai pagal suteikiamo išsilavinimo kokybę geriausiai vertina ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą (2019 m. IV ketvirčio Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indekso tyrimas). 

ISM studijų kokybę pažymi ir universiteto absolventai – 2019 m. vasarą atlikta apklausa parodė, kad net 98 procentai ISM alumnų universitetą rekomenduotų šeimos nariams bei draugams, kas trečias ISM absolventas įkuria savo verslą, net 98 procentai baigusių įsidarbina pagal specialybę ir praėjus 2-3 metams po studijų baigimo uždirba vidutiniškai 1800 eurų per mėnesį. 

ISM siūlo galimybę į universitetą stoti iš anksto

Nuo vasario 1 iki balandžio 30 d. ISM universitetas vykdo išankstinį priėmimą, kurio metu vietą ISM universitete galima užsitikrinti dar prieš mokyklos baigimą. Tokiu pasiūlymu pasinaudoja ir į ISM universitetą įstoja net 70 procentų jaunuolių. Išankstinis priėmimas suteikia tokias papildomas naudas, kaip 10 procentų studijų nuolaida pirmiems studijų metams. 
Šiemet įvesta dar viena naujovė. Artimai su verslu bendradarbiaujantis universitetas būsimiems ir iš anksto čia stojantiems jaunuoliams pasiūlys išankstinę praktiką prestižinėse Lietuvos ar užsienio įmonėse, kaip „Coca-Cola”, „Nestle”, „Danske Bank”, „PwC”, „Cognizant”, „Lidl”, „Tesonet” ir kt. 

Daugiau apie ISM sužinok iš Studentų priėmimo vadovės ir ISM alumnės Silvijos bei Artūro. Tad drąsiai registruokis į asmeninę konsultaciją arba palik savo kontaktus  ir Artūras arba Silvija Tau paskambins.