ISM universitetas kviečia pirmakursius sustiprinti matematikos žinias
2020-08-19

Reaguodamas į matematikos valstybinio brandos egzaminų rezultatus, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas būsimus pirmo kurso studentus kviečia sustiprinti matematikos žinias.

Visi abiturientai, kurie planuoja studijuoti ISM universitete, tačiau nesijaučia užtikrinti dėl savo matematikos žinių, kviečiami lankyti paruošiamąjį matematikos kursą „Pasirengimas matematikai ISM“. Intensyvaus kurso metu didelis dėmesys bus skiriamas žinioms, kurios reikalingos mokantis universitete. Intensyvus kursas padės sustiprinti matematinius gebėjimus ir pasiruošti studijoms ISM universitete.

„Matematinis mąstymas yra visų su verslu susijusių sričių pagrindas. Kasmet prastėjantys matematikos egzaminų rezultatai, skirtingas mokinių paruošimo lygis – tai sisteminės švietimo problemos, kurias universitetai jaučia labai stipriai. Tačiau motyvuotus moksleivius, kurie nori sustiprinti žinias kviečiame dar prieš studijas lankyti paruošiamuosius matematikos kursus ir taip pasiruošti studijoms. Ši iniciatyva taip pat padės sumažinti atotrūkį tarp skirtingas matematikos žinias turinčių būsimųjų pirmakursių”, – sako ISM universiteto rektorius dr. Dalius Misiūnas.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Dalius Misiūnas

Jis pažymi, kad kiekvienais metais visi į ISM įstoję studentai gali nuolat stiprinti matematikos žinias. Viso matematikos kurso ISM metu, studentai gali eiti į matematikos pratybas ir jose praktikuotis bei gilintis į išdėstytą medžiagą. Analitinis mąstymas yra visų ISM studijų pagrindas, todėl itin svarbu užtikrinti, kad studentų matematikos žinios būtų pakankamos studijoms universitete ir kad studijų pradžia įvyktų sklandžiai.

Specialus ISM dėstytojų paruoštas kursas „Pasirengimas matematikai ISM“ vyks nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 8 d. Kurso trukmė – 18 ak. val., kaina – 270 Eur. Mokestis organizuojamas siekiant padengti dėstymo kaštus.  

Registracija į pasirengimo matematikai kursus vykdoma el. paštu iki rugpjūčio 28 d., 17 val.