Meniu

ISM studijų infrastruktūros atnaujinimas ir modernizavimas


Projekto tikslas

Užtikrinti studijų kokybę, prieinamumą ir atitikimą tarptautiniams reikalavimams, modernizuojant ISM studijų infrastruktūrą. Projekto metu bus įvykdyti šie darbai:

  • Atnaujinta auditorijų audiovizualinė įranga, jos ašis bus dėstytojo tribūnoje įdiegtas įrangos kontrolės pultas, kuris atskirais mygtukų paspaudimais leis įjungti/išjungti kompiuterį, projektorių, garsą, nuleisti/pakelti ekraną. Tai leis atsisakyti dabar naudojimų nuotolinio valdymo pultelių, vienodas valdymo pultas visose auditorijose leis lengvai įsisavinti naujovę.
  • Įdiegta nauja studijų informacinė sistema, vėliau įdiegta verslo valdymo sistema, apimanti valdymo apskaitą, ryšių su klientais, pirkimų, pardavimų, personalo ir darbo užmokesčio valdymą. Įsigyta papildoma tarnybinė stotis, kurioje veiks naujosios informacinės sistemos.
  • Atnaujinti auditorijų ir darbuotojų kompiuteriai.
  • Įdiegta itin moderni viena Vilniuje ir viena Kaune paskaitų įrašymo ir nuotolinio mokymo auditorija.
  • Įdiegta dokumentų valdymo ir bendradarbiavimo sistema, pilnai integruota su Exchange serveriu). Ji pakeis bylų laikymą bendroje saugykloje paprastuose kataloguose, bus pilnai integruota su MS Office programomis.
  • Iš esmės atnaujinta svetainė, tarnaujanti kaip vartai į visas kitas sistemas, integruota su socialiniais tinklais, adaptuota įvairiems įrenginiams.
  • Įsigytas kokybinių tyrimų įrankis NVIVO, pagalbinės techninės sistemos priežiūrai ir rezervinių kopijų kūrimui, mikroklimato davikliai auditorijose.

Nauda universitetui ir bendruomenei

Projektas leis studentams, dėstytojams ir administracijos darbuotojams naudotis patogesne ir modernesne technine bei programine įranga. Ji labai svarbi operatyviam kasdieniam akademinės bendruomenės darbui, mokslinei veiklai, vykstantiems tarptautiniams renginiams ir projektams.
 
Trukmė: 2011.03.29 - 2015.05.31
 
Projekto suma: 4.2 mln. Lt.