ISM stiprina ryšius su verslu: bendrus iššūkius spręs ISM Tech Council
2021-11-24


Verslą keičiančios technologijos pokyčių poreikį kuria ir švietimo sistemoje. Siekiant juos atliepti bei pasinaudoti atsiveriančiomis galimybėmis, reikalingas dialogo tarp švietimo ir verslo stiprinimas. Šių ryšių vystymui, poreikių išsiaiškinimui ir sprendimų ieškojimui ISM sukūrė Tech Council, kurioje savo įžvalgomis dalinsis verslo ir švietimo ekspertai.

„ISM misija – būti platforma, kurioje dėl geresnės ateities kūrimo bendras jėgas sutelkia motyvuoti studentai, sėkmingi profesionalai ir patyrę akademikai. Šis bendradarbiavimas ypatingai svarbus tokiose srityse, kaip technologijų verslas, kur pokyčiai ir progresas vyksta milžinišku greičiu.

Siekdami šiuos ryšius dar labiau sustiprinti, suformavime ISM Tech Council, kurioje vertinsime ateities tendencijas, pasitelkę sinergijos tarp mokslo ir verslo suteikiamas galimybes drauge kursime vertę visuomenei. Reiškiu didelę padėką visiems ISM Tech Council nariams už tai, kad sutiko skirti savo laiką ir drauge siekti pokyčių. Ateityje profesionalus kviesime prisijungti prie analogiškų iniciatyvų ir kitose srityse“, – sako dr. Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius.

Lapkričio mėnesį įvyko pirmasis ISM Tech Council susitikimas, o jau vasarį ISM visuomenę pakvies į technologijų tendencijų įžvalgų sesiją.

ISM Tech Council dalyvauja: Dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius; Jonas Karklys, „Tesonet” bendraįkūrėjas; Dmitrij Sosunov, ISM alumnas, akceleratoriaus „Startup Wise Guys” partneris, investuotojas; Vytautas Kubilius, „Google” vadovas Lietuvoje; Eglė Radvilė, Vilniaus inovacijų vystymo ekspertė (angl. k. Vilnius Innovation Leader); Kasparas Aleknavičius, „Kilo Health” medicinos reikalų vadovas; Katia Lysionak, ISM alumnė, „Google” mobilumo partnerė; Simona Andrijauskaitė, „Interactio” bendraįkūrėja; Žydrūnė Vitaitė, „Eldes” pardavimų vadovė ir „Women Go Tech” bendraįkūrėja; Julija Jegorova, „Black Unicorn PR” įkūrėja; dr. Eigirdas Žemaitis, ISM Verslumo ir inovacijų programos vadovas; Gediminas Buivydas, ISM Skaitmeninės transformacijos ir verslo modulio vadovas; Arvydas Bložė, investuotojas, „Practica Capital” partneris; Rokas Tamošiūnas, investuotojas, „Open Circle capital” partneris.