ISM startuoja naujos Tarptautinės magistrantūros studijos „Globali lyderystė ir strategija“
2021-04-07

Turintiems didelių karjeros užmojų ir galvojantiems apie vadovo poziciją ISM parengė naujieną – būsimuosius verslo lyderius ISM kviečia į naująją Tarptautinės magistrantūros programą „Globali lyderystė ir strategija“.

Šios studijos suteiks žinių ir įgūdžių, kurių reikia norint užimti vadovaujančias pareigas bet kurioje industrijoje – nuo medicinos iki technologijų. Programos metu studentai vykdys globalų verslo projektą, turės asmenines koučingo sesijas, gaus patarimus ir mentorystę iš aukščiausiojo lygio vadovų. Pastarasis bendradarbiavimas studentams suteiks išskirtinę galimybę užmegzti vertingus ryšius ir karjerai naudingus kontaktus su lyderiais, kurie su studentais dalinsis savo patirtimi, žiniomis bei idėjomis.

Svarbus programos išskirtinumas – išvykstamasis studijų vizitas (pasirenkamasis studijų dalykas) į JAV technologijų lopšiu laikomą Silicio slėnį, kuriame įsikūrusios žymiausios pasaulio įmonės, kaip „Facebook“, „Amazon“ ar „Apple“. Savaitę truksiančios kelionės metu studentai susipažins su skirtingais organizacijų veikimo ciklais (nuo startuolio, jaunos kompanijos iki brandžios įmonės) ir sužinos, kokių skirtingų lyderystės bei strategijos įgūdžių reikia kiekvienoje stadijoje. Išvykstamojo vizito metu studentai vystys praktinius įgūdžius įvairiose dirbtuvėse, plės žinias susitikimų su įmonėmis metu, dalyvaus renginiuose, kuriuose kurs karjerai ir ateičiai naudingas pažintis bei ryšius.

Dr. Dalius Misiūnas

„Vadovo sąvoka šiandien yra labai plati. Ji apima gerus vadovavimo ir vadybinius sugebėjimus, finansų žinias, strateginį mąstymą, globalų požiūrį, emocinį intelektą, rūpinimąsi savo darbuotojais ir aplinka. Todėl ir vadovo šiandien reikia jau kitokio nei anksčiau. Tad galvodami apie naujosios kartos vadovų poreikius, jiems reikalingas kompetencijas, žinias ir įgūdžius, paruošėme naują magistrantūros programą „Globali lyderystė ir strategija“. Ji skirta moderniai į vadovavimą žvelgiančiai, ambicingai, atvirai pokyčiams ir žinių gauti nusiteikusiai kartai“, – sako dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius.

Programai „Globali lyderystė ir strategija“ vadovaus dr. Vita Akstinaitė. Programos vadovė po užsienyje praleisto dešimtmečio, kurio metu projektus vykdė D. Britanijoje, Australijoje, Japonijoje, Indijoje, JAV, į Lietuvą grįžta dėl galimybės daryti pokyčius savo šalyje.

Dr. Vita Akstinaitė

„Po 10 metų darbo tarptautiniu mastu grįžtu į Lietuvą tam, kad su būsimaisiais vadovais galėčiau pasidalinti savo sukauptomis žiniomis ir geriausia pasauline praktika. Buvimas tarptautinėje aplinkoje padėjo aiškiai pamatyti, ko reikia šiuolaikiniam žmogui, todėl savo žinias panaudojau kurdama programą „Globali lyderystė ir strategija“. Šias studijas pasirinkęs žmogus mokysis per praktiką, bandydamas ir semdamasis patirties iš kitų, o visos eksperimentų lydimos studijų kelionės metu jis sprendimus darys atsižvelgdamas į aukščiausiojo lygio vadovų patarimus. Tokia galimybė – unikali“, – sako dr. Vita Akstinaitė, programos „Globali lyderystė ir strategija“ vadovė.

Besidomintys ISM Tarptautinės magistrantūros studijomis į universitetą gali stoti jau dabar išankstinio priėmimo metu. Pasinaudojusieji šia galimybe gali: kandidatuoti į „Accelerate“ programą; padidinti galimybę gauti stipendiją, dengiančią net iki 60% studijų kainos; užsitikrinti studijų vietą dar pavasarį; nemokėti stojimo mokesčio.

Norintys apie naująją ISM programą „Globali lyderystė ir strategija“ sužinoti daugiau maloniai kviečiami registruotis į studijų konsultaciją.