ISM Magistrų klubo konferencija „Verslo praktikai 2020“
2020-06-17

„Verslo Praktikai“, ISM Magistrų klubo kasmetinė vadybos konferencija, adaptuodamasi prie COVID-19 diktuojamų sąlygų šiais metais transformuojasi ir keliasi į internetą.

Šių metų konferencijos tema – pasitikėjimo galia versle. ISM rektorius Dalius Misiūnas įžanginiame pranešime apžvelgs pastarojo meto tendencijas, atskleidusias vis didesnį visuomenės ir verslo aplinkos spaudimą viešojo intereso nepaisantiems verslams. Ar taisyklės pasikeitė šiuo metu, pandemijos akivaizdoje?

Į pasitikėjimo kuriamą vertę organizacijoms konferencijoje bus pažvelgta per tris dimensijas, aktualias vadovams:

  • žmogiškieji santykiai organizacijoje, priimant jauną vadovą, kuriant CEO ir savininko ryšį, formuojant neišardomą komandą.
  • verslo santykis su klientais – lojalumas, produkto pasirinkimas, prekės ženklo vertinimas tiek verslas – verslui, tiek verslas – vartotojams segmentuose. Kiek čia galios turi socialinė atsakomybė?
  • pasitikėjimas, išreikštas pinigais. Kaip renkasi investuotojai, ieškodami finansavimo vertų startuolių, ir kaip startuoliams juos įtikinti?

Finalinėje konferencijos diskusijoje sugrįšime prie šių dienų aktualijų – kokias galimybes suteikė ši krizė verslams? Ar krizė yra geras metas užsitarnauti pasitikėjimą? Ar pasitikėjimas valstybe nenukentės pastarųjų įvykių kontekste?

Renginio organizatoriai ieškojo sprendimo, kuris leistų gyvą konferenciją perkelti online išsaugant kuo daugiau verčių – galimybę užduoti klausimus pranešėjams gyvai, galimybę dalyvauti networking‘o susitikimuose su kitais dalyviais, galimybę gauti promo pasiūlymus iš renginio rėmėjų. Todėl renginiui pasirinkta Lietuvoje dar nežinoma Jungtinės Karalystės startuolio HOPIN platforma, turinti visas šias galimybes.

Kitas iššūkis – ar šešių valandų renginys internete nebus per ilgas žmonėms, šiuo metu panirusiems į darbų chaosą? „Verslo praktikai“ kviečia susikurti tvarką „naujoje normalioje“ realybėje ir išmokti daryti pauzes. Anksčiau į konferenciją išeidavote pailsėti nuo kasdienės rutinos, pabendrauti. Tą patį galite ir turite daryti ir šiuo metu – „išeiti“ į virtualų renginį, atsijungti nuo rutinos, pasimėgauti turiniu ir pakalbėti su kitais svečiais, jaukiai sėdėdami su kavos puodeliu savo svetainių krėsluose,  ar VIP kiemo terasose.

Laukiame Jūsų renginyje čia 

ISM Magistrų klubui ir ISM darbuotojams renginys nemokamas, bilietai kitiems dalyviams čia.