ISM Tarptautinė magistrantūra atsinaujina!

Nuo šiol magistrantūros studentai žinių semsis JAV, Japonijoje, Airijoje ir D. Britanijoje

Finansų ekonomikos programos studentams siūlomas studijų turas į didžiausią pasaulio finansų centrą – Londoną!

Vizito metu:

 • aplankysi tokias finansų institucijas ir organizacijas, kaip „Moody‘s“, Londono vertybinių popierių birža (London Stock Exchange), Anglijos bankas ( The Bank of England), CFA Institutas*;
 • dalyvausi „Bloomberg Essentials“ mokymų programoje, kurios metu turėsi galimybę išlaikyti testą ir gauti „Bloomberg Markets Concepts“ sertifikatą;
 • turėsi galimybę suprasti, kaip veikia finansų ekosistema ir susipažinti su finansų srities ekspertais;
 • CFA Institutas supažindins su perspektyviausiomis ateities investavimo ir analitikos priemonėmis bei įrankiais.

Kada vykstama? Antraisias studijų metais, pavasario semestro metu.

Trukmė? 4 dienos.

Kas gali vykti? Visi Finansų ekonomikos programos studentai

Kaina – 1494 Eur (įskaičiuotos skrydžio išlaidos, transporto išlaidos, apgyvendinimas, maitinimas, „Bloomberg“ sertifikavimo mokymai, turas po finansų institucijas, CFA simuliacija).

Svarbu! Lankomos organizacijos ir institucijos dar gali keistis. Turai vyks susidarius 12 studentų grupei. Vizitai bus organizuojami, jei leis pandeminė situacija.

Globalios lyderystės ir strategijos programos studentams siūlomas studijų turas į startuolių ir informacinių technologijų kompanijų centrą – Silicio slėnį (Kaliforniją)!

Vizito metu:

 • susipažinsi su žinomiausiomis pasaulio įmonėmis, didelėmis korporacijomis ir žymiais startuoliais, kurie su tavimi dalinsis lyderystės ir strategijos žiniomis;
 • sužinosi, kokie lyderystės ir strategijos iššūkiai kyla skirtingų verslo gyvavimo ciklų metu, kaip įvairios kompanijos šiuos uždavinius įveikė ir kokių vadovui reikalingų įgūdžių reikia kiekvienoje įmonės gyvavimo stadijoje;
 • vizito metu aplankysi tokias įmones, kaip „Google“, „eBay”, „10 X Innovation Lab”, „DocuSign”, „Plug and Play TechCenter” ar „Nasdaq Entrepreneurial Center”;
 • dalyvausi įvairiose praktinėse dirbtuvėse, kompanijų pristatymuose, renginiuose, kuriuose galėsi užmegzti naudingas pažintis su įvarių organizacijų vadovais ar atstovais.

Kada vykstama? Pirmaisiais studijų metais, pavasario semestro metu.

Trukmė? 7 dienos.

Kas gali vykti? Visi Globalios lyderystės ir strategijos programos studentai. Šis dalykas bus siūlomas, kaip vienas iš dviejų pasirenkamųjų programos dalykų.

Dalyko apimtis – 6 ECTS

Studijų turo dalis – šio pasirenkamojo dalyko atskiskaitymai bus sudaryti iš trijų dalių. Vizito metu studentai turės pildyti mokymosi refleksijų žurnalą ir atlikti asmeninio progreso analizę (užduotis sudarys 30% galutinio pažymio), aktyviai dalyvauti suplanuotuose praktiniuose užsiėmimuose (užduotys sudarys 20% galutinio pažymio). Po grįžimo praėjus dviems savaitėms studentai turės paruošti verslumo strategijos ataskaitą (užduotis sudarys 30% galutinio pažymio).

Kaina – 2000 Eur (transporto išlaidos Silicio slėnyje ir transportas turistinėms veikloms savaitgalį, apgyvendinimas, maitinimas, mokestis kompanijoms).

Svarbu! Lankomos organizacijos ir institucijos dar gali keistis. Studijų turo kaina dar gali keistis. Turai vyks susidarius 10 studentų grupei. Vizitai bus organizuojami, jei leis pandeminė situacija.

Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos studentams siūlomas studijų turas į pasaulinio garso reklamos agentūrų būstines Dubline!

Vizito metu:

 • apsilankysi žinomiausiose pasaulio organizacijose, turėsi galimybę susipažinti su tokių aukšto lygio tarptautinės rinkodaros konsultavimo įmonių, kaip TBWA ir „iProspect“ veikla;
 • susipažinsi su stipriausiais pasaulio rinkodaros profesionalais ir drauge su jais gilinsi žinias skaitmeninės rinkodaros ir analitikos srityse;
 • susipažinsi su tarptautinės rinkodaros procesais, klientams iš viso pasaulio ruošiamomis reklamos kampanijomis ir rinkodaros projektų įgyvendinimu;
 • išgirsi apie naujausias skaitmeninės rinkodaros tendencijas ir gausi patarimų, kaip tapti sėkmingu rinkodaros profesionalu.

Kada vykstama? Pirmaisiais studijų metais, pavasario semestro metu.

Trukmė? 4 dienos.

Kas gali vykti? Visi Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos studentai. Studijų turas bus siūlomas kaip programos dalyko Vartotojų vertės analitika dalis.

Kaina – 500-700 Eur (įskaičiuotos skrydžio išlaidos, transporto išlaidos, apgyvendinimas, maitinimas).

Svarbu! Lankomos organizacijos ir institucijos dar gali keistis. Turai vyks susidarius 12 studentų grupei. Vizitai bus organizuojami, jei leis pandeminė situacija.

Inovacijų ir technologijų vadybos programos studentams siūlomas studijų turas į inovacijų sostine laikomą Japoniją!

Vizito metu:

 • aplankysi tokias įmones, kaip „Toyota”, „Mitsubishi Aircraft Corporation”, „Alpen” ar „Brother”;
 • susitiksi su didžiausių inovacijų įmonių vadovais, kurie dalinsis savo ilgamete patirtimi, išskirtinėmis įžvalgomis, inovacijų ir technologijų valdymo paslaptimis;
 • dalyvausi ISM partnerio Nagojos prekybos ir vadybos universiteto (NUCB) „design thinking” seminaruose ir dirbtuvėse.

Kada vykstama? Antraisiais studijų metais, rudens semestro metu.

Trukmė? 10 dienų

Kas gali vykti? Visi Inovacijų ir technologijų vadybos programos studentai. Šis dalykas bus siūlomas kaip pasirenkamasis programos dalykas.

Dalyko apimtis – 6 ECTS

Studijų turo dalis – 16 akademinių valandų paskaitų ISM, kurios koncentruosis į organizacijų inovacijų ir technologijų vadybą. Iš šios medžiagos studentai turės laikyti egzaminą (egzaminas sudarys 30% galutinio pažymio) ir po grįžimo iš Japonijos praėjus dviems savaitėms paruošti rašto darbą (užduotis sudarys 70% galutinio pažymio).

Kaina – 2500 Eur (įskaičiuotos skrydžio išlaidos, transporto išlaidos šalies viduje, apgyvendinimas, mokestis kompanijoms ir mokestus NUCB).

Svarbu! Lankomos organizacijos ir institucijos dar gali keistis. Studijų turo kaina dar gali keistis. Turai vyks susidarius 12 studentų grupei. Vizitai bus organizuojami, jei leis pandeminė situacija.