ISM kviečia į konferenciją „Žingsnis į ateitį – ką gali švietimo lyderystė?“
2022-04-26

Gegužės 19 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas visus švietimo profesionalus kviečia į nemokamą konferenciją „Žingsnis į ateitį – ką gali ŠVIETIMO LYDERYSTĖ?“, kurioje ekspertai diskutuos apie švietimo vadovo rolę, lyderystės įtaką mokymosi pažangai, ateities kompetencijų ugdymą, tėvų įtraukimo į mokymo procesą bei kitomis svarbiomis švietimo temomis.

Dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius

„Kalbėdami apie verslą visuomet akcentuojame lyderystės svarbą, kuri užtikrina sėkmingą kompanijos veiklą, darbuotojų efektyvumą ir puikius rezultatus. Mokykla yra ne mažiau sudėtinga organizacija, kurios sėkmingam veikimui reikalinga tokia pat stipri lyderystė ir atsakomybę prisiimti norintys profesionalūs vadovai. Siekdami ugdyti pažangius, atvirus bei laisvus mokinius, mokyklose matyti iniciatyvius mokytojus ir turėti inovatyvias mokyklas, švietimo lyderystės puoselėjimą turime laikyti vienu iš prioritetinių klausimų. Čia žengiame svarbų žingsnį ir tęsiame pokalbį apie lyderystės švietime svarbą – organizuojame konferenciją „Žingsnis į ateitį – ką gali ŠVIETIMO LYDERYSTĖ?“, kurioje mokslininkai, švietimo profesionalai ir ekspertai dalinsis savo įžvalgomis, gerosiomis lyderystės praktikomis ir laukiančiais uždaviniais“, – sako dr. Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius.

Margarita Pilkienė, ISM „Švietimo lyderystės“ programos vadovė sako, kad technologiniai pokyčiai, besikeičiantys visuomenės poreikiai ir aplinka keičia ir švietimo eksperto rolę. Greta žinių perteikėjo vaidmens didėja poreikis ugdyti minkštąsias kompetencijas, vertybes, paruošti jaunąją kartą ateities iššūkiams.

Margarita Pilkienė

„Veiksmingi švietimo lyderiai supranta, koks svarbus yra jų vaidmuo mokinių, kolegų ir mokyklos gyvenime. Jų sprendimai ir iniciatyvos veikia ugdymo įstaigos aplinką ir stipriai prisideda prie besimokančiųjų dabarties ir ateities pasiekimų. Vis ryškėja poreikis tokių švietimo lyderių, kurie būtų pasiryžę žengti papildomą žingsnį, imtis naujos iniciatyvos, įvesti modernų mokymosi metodą ar susipažinti su nauja tema ir ją integruoti į mokymosi turinį. Visa tai reikalauja didelių pastangų ir nuolatinio priminimo sau, kokia didelė prasmė slypi švietimo lyderio darbe“, – sako M. Pilkienė.

Konferencija vyks gegužės 19 d. 10 valandą, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (III rūmai). Renginį bus galima stebėti ir nuotoliniu būdu, ir gyvai.

Konferencijos metu taip pat bus apdovanoti ISM ir LRT Lietuvos švietimo lyderio rinkimų nugalėtojai.

Pagrindinis konferencijos rėmėjas – leidykla „Šviesa“.

Daugiau apie konferenciją ČIA.