ISM Karjeros testas: sužinok, kokia profesija tau tinka
2021-03-29

Moksleivi,

Ar norėtum per 15 minučių gauti atsakymą į amžinąjį klausimą „kuo būti?“. Taip, tu nesuklydai ir perskaitei teisingai. Yra būdas, kaip šį atsakymą gauti vos per keliolika minučių.

Mums rūpi, kad ateityje dirbtum savo svajonių darbą, kad būtum laimingas savo pasirinkimu ir sėkmingas karjeros kelyje. Todėl paruošėme ISM Karjeros testą, kuris tau padės geriau pažinti save ir gauti atsakymus, padėsiančius šiandienos profesiniuose pasirinkimuose.

Atlikęs ISM Karjeros testą tu:

  • geriau pažinsi save, savo stipriąsias ir silpnąsias puses;
  • suprasi, kokia profesinė kryptis tau būtų tinkamiausia;
  • sužinosi, kokius gebėjimus vertėtų stiprinti ir kokiems mokomiesiems dalykams reikėtų skirti daugiausiai dėmesio.

ISM Karjeros testas yra sudarytas remiantis Harvardo universiteto mokslininko Howardo Gardnerio daugialypio intelekto teorija. Anot mokslininko, visi žmonės pasižymi 8 intelektais, kurie reiškiasi ir dominuoja skirtingu mastu. Dažniausiai žmogui būdingi 2–3 dominuojantys intelekto tipai. Šio testo rezultatai atskleis, kokie tavo intelektai ryškiausi ir kokio tipo veikla tau labiausiai tinka.

Nors šio testo vertė neišmatuojamai didelė, tačiau dažniausiai jo atlikimo kaina yra nuo 70 iki 150 Eur. Vis dėlto, tau labai pasisekė – ISM suteikia galimybę šiuo įrankiu pasinaudoti nemokamai!

Domiesi ekonomika, verslu ar finansais? Atlik ISM Karjeros testą ir dalyvauk birželio 28 d. 13:00 val. Vyksiančioje grupinėje konsultacijoje.